Author Topic: !JUŻ JEST!  (Read 49900 times)

Apos

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #45 on: 19 September 2011, 16:50:51 »
(...)
 i jeszcze jedno pytanie , wie ktos  cczy bedzie coś zrobione odnosnie nachodzenia postaci w grze   bo tak jak w RO1   nie mogles przejsc przez drzwi  jak ktos stanoł a tu tak jak byś przez ducha przechodzil .

Odpowiedziałeś na pytanie dlaczego jest zmniejszona kolizja postaci - aby jakiś pacan nie blokował całego przejścia stojąc w drzwiach, gdzie taka sytuacja w RL nie miała miejsca.

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #46 on: 19 September 2011, 17:21:48 »
A co by bylo gdyby gra miala wyjsc wczesniej, wtedy bylyby powody do furii.

Shock

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #47 on: 19 September 2011, 19:18:59 »
Byłem dzisiaj na zakupach i pozwiedzałem sklepy, szukając wersji pudełkowej RO2 (z czystej ciekawości) spotkałem się z dziwnym trendem cenowym.

- Media Markt 89.99 PLN.
- Empik 89 PLN. Zakup przez stronę 79 PLN (U mnie).
- Carefur i inn molochy - 99 PLN.


 

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #48 on: 19 September 2011, 19:53:26 »
A cena sugerowana miała być 79 zł PLn  :-\

anonim.pl

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #49 on: 19 September 2011, 20:01:22 »
W Saturnie kupisz za 79zł. W Carefur, Tesko i innych hipermarketach "spożywczych" nie kupuje się gier bo zawsze oszukują w cenach.

Bohun

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #50 on: 19 September 2011, 20:43:52 »
A ja tam kupiłem, klucz na alegro za 57 zł i właśnie ściągam ze steama. Ale coś czuje że chyba wróce do ro1.

Koller

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #51 on: 19 September 2011, 20:46:51 »
U mnie w Empiku i marketach podobno za 99zł lub brak takiego towaru i reakcja typu "Red co?":), w MM kolega kupił za 79,99; ja kupiłem za 69zł (sklep 3kropki mają dość tanią wysyłkę gdyby ktoś był "z po za miasta"...w Empiku cena była (omyłkowo) 67 zł przez jakiś czas i niektórzy znajomi wyhaczyli..

Bohun

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #52 on: 19 September 2011, 23:54:26 »
Jest do tego jakiś manual w wersji elektronicznej (mam gre tylko na steamie)? Szukałem i nie mogłem znaleść.

Bohun

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #53 on: 20 September 2011, 19:32:08 »
Najniższe pingi mam w okolicach 400-500. A poza tym gra co chwile mi sie zawiesza. Wracam do RO1.

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #54 on: 20 September 2011, 19:46:52 »
Ja kiedy włączyłem grę po raz pierwszy na dziwnych ustawieniach i z masa błędów się po prostu załamałem, kilku kolegów także. Po dopasowaniu wszystkiego do możliwości kompa i trzech patchach jestem mega zadowolony. W RO grałem jakieś 5 lat, z tego pierwsze dwa na byle jakim sprzęcie w niskiej rozdzielczości. Bociłem wtedy na maksa, ale i tak było sympatycznie. Później kupiłem lepszy komp i hulała jak burza. O dziwo sprzęt 3 letni, który w momencie zakupu też nie był z najwyższej półki ciągnie RO2 na wysokich detalach. Wywalał się wielokrotnie, szczególnie gdy używałem Team Speaka, ale po optymalizacji w patchu 2 wszystko śmiga jak trzeba. Przynajmniej jest zabawa.

Bohun

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #55 on: 21 September 2011, 19:09:21 »
Zainstalowałem najnowsze sterowniki do grafiki i jakoś działa - nawet mam full hd przy high detalach. Teraz jestem zadowolony :) Zaczyna mi się to coraz bardziej podobać, nawet bardziej niż jedynka przynajmniej jeśli chodzi o klimat.
Mam pytanko - o co chodzi z tym lockdown in ? Przy respawnie czasami też jest dodatkowa opcja respawn leader czy coś takiego - co to daje? Raz to wybrałem, ale różnicy nie zauważyłem.

Wrona

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #56 on: 21 September 2011, 20:05:46 »
Tzn. możesz się odrodzić w pobliżu dowódcy drużyny, czyli tam, gdzie (domyślnie) jest w miarę gorąco.

Bohun

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #57 on: 21 September 2011, 20:27:11 »
A ten lockdowan to o co w tym chodzi? Jakiś odliczany czas, ale do czego? Czy to chodzi o to, że przeciwnik musi zdążyć w tym czasie zdobyć daną lokacje?

Wawer

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #58 on: 21 September 2011, 20:32:00 »
Gdy zbyt długo nie zdobywa jakieś flagi gra się kończy jego przegraną. Jest tam jakiś czas ale nie wiem ile trzeba do zalokowania przeciwnika.

Wrona

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #59 on: 21 September 2011, 21:58:06 »
Właśnie zanikł mi dźwięk. Gdy wyszedłem z gry na serwerze TWI - bo tylko tam cokolwiek mi zalicza i to i tak odejmując - (w której spotkałem miłych panów z 80 honoru), zobaczyłem, że dociąga mi ok. 200 MB czegoś na Steamie. Na forum TW w sekcji 'Announcements' na próżno szukać informacji, o co kaman. Moje konto na forach TW zostało zawieszone z powodu wyssanego z palca zdublowania konta (???).
Panowie, wieszajcie na mnie joby, mają tam BURDEL na kółkach. Właśnie dostałem takiego momentu jak ma czasami Shock z tą grą. Życzę teamowi TWI ogarnięcia i lekkich strat na sprzedaży, bo (sorry Heniu), ale to nie jest profesjonalne i ja, tak jak cała rzesza graczy w RO wolałbym, żeby premiera się opóźniła. I trudno, że wystraszę potencjalnych graczy/nabywców. Ja nic nie podpisywałem.
Może jutro foch mi przejdzie. Bywajcie!