Author Topic: !JUŻ JEST!  (Read 49752 times)

Radzisław

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #75 on: 23 September 2011, 13:06:49 »
Gra jest dobra.Do świetnej jeszcze jej brakuje. Grałeś może w pierwszą część?? Serio nie drażnią cię te wszystkie prototypy w wersji full??

Daazzz

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #76 on: 23 September 2011, 13:31:18 »
 Bardziej denerwują : bugi, crashe, i wciąż słaba optymalizacja :-\

Radzisław

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #77 on: 23 September 2011, 13:35:19 »
Bardziej denerwują : bugi, crashe, i wciąż słaba optymalizacja :-\
   
 
 To też,tylko to zapewne w większej ilości twórcy naprawią. Ja się martwię że z tym pierwszym nic nie zrobią. Bo co,bo mody wszystko załatwią?? Żal!! Pierwsze Ro było grywalne i bez modów. A i one wprowadzały tylko kosmetyczne poprawki. Tu mamy zdecydowany ukłon dla graczy Cod ,BF i wszelkiego pokroju "pykaczy". Którzy tłumnie zaleją serwery :o  na rezultaty długo czekać nie będziemy!! Pozdrawiam
« Last Edit: 23 September 2011, 13:43:53 by Radzisław »

kokon303

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #78 on: 23 September 2011, 13:57:14 »
ja wyjdzie BF3 to ci gracze odejdą i będzie po staremu , tak mi się wydaje :P

krv[PL]

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #79 on: 24 September 2011, 08:48:47 »
2 pytania
Czy tez macie teraz (TERAZ)
Steam blad
w tej chwili gra jest nie dostepna?

ocb gdy wybieram klase z tekstem rola zostala wybrana czy jakos tak? ze ktos juz sobie zarezerwowal czy jak? bo jak zauwazylem wybranie innej klasy = samobojstwo (glupie na maxa)

Bohun

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #80 on: 24 September 2011, 09:22:51 »
Nie. Wprawdzie coś mi z rana znowu aktualizowało, ale teraz mam już uruchomione ro2.

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #81 on: 24 September 2011, 10:06:11 »
crashe

Ja nie miałem ani jednego. Powiedzie co tam macie włączone w tle: gadugadu, xfire, skype co tam jeszcze...

Koller

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #82 on: 24 September 2011, 10:32:49 »
mimo pewnych oczywistych bugów ( problemy z optymalizacją, VOIPem, acziwkami,itd) gra w sumie nigdy mi nie "zcrashowała", raz miałem problem z błędem rogame, ale pomógł mi myk ze skasowanie cfg z moich dokumentów;
nie ma co marudzić, trzeba uzbroić się w cierpliwość - wydali ją wcześniej niż powinni - teraz łatają, ale za pare tygodni/miechów wszystko powinno grać:)

Molnar

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #83 on: 24 September 2011, 11:46:16 »
Crashe od trzech patchy nie istnieją.
Na i5 , GTS 450, 4GB ram, Win7, fps'y 50-60 z ustawieniami na high (wyłączony bloom i kilka niepotrzebnych świecidełek). Jak na ostro budżetowy PC jest ok. Oczywiście zdarzają się spadki w dół ale są chwilowe i obecnie zdarzają się sporadycznie.
Potrzebnych jest jeszcze kilka solidnych poprawek, ale pisanie, że nie da się grać na obecny stan gry, jest co najmniej dziwne (pomijając fakt braku native voice i zbyt dużej ilości automatów/półautomatów na mapach, przyspawane  bagnety itp.). Trzeba po prostu dostosować swoje oczekiwania do możliwości sprzętu i gry.
« Last Edit: 24 September 2011, 11:51:14 by Molnar »

Rabus71

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #84 on: 24 September 2011, 11:58:24 »
Gra nie mogła wyjść w późniejszym terminie z względu na premiery innych tytułów , ja od początku nie wiem co to spadki , krashe nie wiem o czym piszecie ,bugi,
gra jest świetna trzyma klimat dziś znowu coś aktualizują więc cieszmy się a nie spinacie się jak Rambo na ostatniej misji .
ps. na co dzień gram Arma2 i tam dopiero są bugi , 2 lata po premierze .

Radzisław

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #85 on: 24 September 2011, 12:13:29 »
Mi za to od wczoraj gra nie działa!!! Mam steam error i że niby gra jest tymczasowo niedostępna!! Może mi to ktoś wyjaśnić?? Bo słów mi pomału brakuje, a nie chciałbym używać niecenzuralnych zwrotów, aby jakiegoś ostrzeżenia nie dostać lub bana. Z góry dziękuję za odpowiedź  :-\

Rabus71

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #86 on: 24 September 2011, 12:37:29 »
Mam ten problem też ,   http://www.red.orchestra.pl/forum/index.php/topic,2257.0.html

w pierwszym poście masz co i jak twój steam nie aktualizuje automatycznie gry i cza mu pomóc

Radzisław

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #87 on: 24 September 2011, 17:32:10 »
Ochłonąłem ::)... Ten sposób nie działa.Od razu go wypróbowałem i kilka innych.

krv[PL]

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #88 on: 24 September 2011, 22:56:03 »
ja zmienilem wersje jezykowa na angielska.. iles tam sciagnelo i ro dziala :P

.:*BiA*:.Solty

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #89 on: 25 September 2011, 00:23:55 »
Crashe od trzech patchy nie istnieją.
Na i5 , GTS 450, 4GB ram, Win7, fps'y 50-60 z ustawieniami na high (wyłączony bloom i kilka niepotrzebnych świecidełek). Jak na ostro budżetowy PC jest ok. Oczywiście zdarzają się spadki w dół ale są chwilowe i obecnie zdarzają się sporadycznie.
Potrzebnych jest jeszcze kilka solidnych poprawek, ale pisanie, że nie da się grać na obecny stan gry, jest co najmniej dziwne (pomijając fakt braku native voice i zbyt dużej ilości automatów/półautomatów na mapach, przyspawane  bagnety itp.). Trzeba po prostu dostosować swoje oczekiwania do możliwości sprzętu i gry.


Jakoś mi CRASHE się zdarzają i nie wydaje mi się żebym miał omamy.
Grać się da ale czy ma się z tego przyjemność?
To twórcy gry mają dostosowywać się do naszych oczekiwań nie na odwrót. Nie płacom nam za to.