Author Topic: Nowe mapy do RO2  (Read 96402 times)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #105 on: 23 March 2012, 11:21:04 »
Wyszło Coldsteel Beta3. Możemy chyba jednak uznać tą wersję jako finalną. Na blogu autora można znaleźć wpis, który w bardzo wolnym tłumaczeniu brzmi tak " Customowe mapy i RO2 nie idą z sobą w parze, czas stąd spadać i i zająć się czymś innym. ( między wierszami czytałbym, dzięki tripwire za wsparcie >:() Serwery z nowymi mapami świecą pustkami, nie wiem po co przez tak długi czas, udostępniałem te pliki na swoim koncie. Wydam tylko finalną wersję mojej  mapy i..... (tego już nie będę tłumaczył) Game Over".

Tak więc pierwsze i być może ostatnie dzieło Drecksa do RO2, można znależć pod tym linkiem http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?p=1030963#post1030963

PS: Boh- rekrut autor butova i nieskończonego univermagu, niestety też zniknął ze sceny moderskiej Ro2. Powodem była irytacja programem SDK, czyli błędy, błędy i jeszcze raz crashe. Ja jednak mam cichą nadzieję, że napiszę niedługo jakiś bardziej pozytywnie brzmiący post na temat nowych map.
« Last Edit: 24 March 2012, 10:13:13 by ryszka »


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #106 on: 23 March 2012, 14:17:43 »
Ja jednak mam cichą nadzieję, że napiszę niedługo jakiś bardziej pozytywnie brzmiący post na temat nowych map.

obawiam się Kolego, że jeśli takowy post napiszesz to będzie on raczej dotyczył RO3 (o ile TWI nie zbankrutuje do tej pory) lub RO1 ...

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #107 on: 23 March 2012, 19:38:52 »
Ogólnie zbaczając z tematu , to martwię się np. o Rising Storm, jezeli będzie płatny to kto to kupi. Inne powstające mody też nie będą miały lekko, jak społeczność na dobre się odwróci od dzieła tripwire. Gra matka czyli RO2 ,ma taka reputację że jej dzieci, będą miały przesrane w szkole ;)


Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #108 on: 24 March 2012, 12:53:08 »
Wyszła beta 2 DieBresche do pobrania tutaj http://lordgleedo.wordpress.com/. Boh-rekrut napisał że chciałby skończyć univermag i tworzyć nowe mapy, ale tripwire prawie od miesiąca nie odpowiada na jego pytania, związane z crashami na tej mapie. -=}WoLvErInE{=- pracuje nad nowym projektem, po namowach zdradził że jest to wake island, mapa wzorowana na tej z battlefield 3. Ogólnie społeczność na forum tripwire gratuluje odwagi tym , którzy jeszcze cokolwiek robią by urozmaicić rozgrywkę, w naszej ukochanej :-* RO2 :-*.

PS: Ostatnio pisząc posty w tym dziale , czuje się jak komentator , który nadaje na żywo z pokładu Titanica. Jak DiCaprio utonie to dam znać ;)
« Last Edit: 24 March 2012, 13:04:06 by ryszka »


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3131
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #109 on: 25 March 2012, 15:22:34 »
Pobiegałem po Butovie, gdyby nie to że głównie z botami pewnie frajda byłaby większa, a tak:


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #110 on: 25 March 2012, 17:08:19 »
Jak DiCaprio utonie to dam znać ;)

Drecks ? chociaż nie, Paul Pepera - człowiek od wszystkiego co jeździ i ma jeździć w tej grze...

Boh-rekrut napisał że chciałby skończyć univermag i tworzyć nowe mapy, ale tripwire prawie od miesiąca nie odpowiada na jego pytania, związane z crashami na tej mapie.

bo sami nie wiedzą dlaczego tak się dzieje...

anonim.pl

  • Guest
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #111 on: 26 March 2012, 11:29:30 »
W Butovo można grać na rosyjskich serwerach Russian Community [TE1, 2, 3, 4]. Dzięki temu że 2 z czterech serwerów są często pełne to jest jedyna mapa stworzona przez gracza w którą grałem nie raz i to przy pełnym 64 osobowym składzie.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3131
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #112 on: 02 April 2012, 12:33:26 »

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #113 on: 02 April 2012, 20:41:38 »
Arad jest super, trzeba znacznie więcej kombinować niż na Gumraku, żeby wygrać. Teraz tylko zniszczalne drzewa i słupy by się przydały... A i ponoć ma jeszcze powstać wersja tank only, co byłoby świetną wiadomością dla mnie.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #114 on: 03 April 2012, 11:36:47 »
ten mur pod lasem trochę śmiszny :) poza tym mapka klasa. teraz tylko czekać dwa lata na dwa nowe czołgi i transportery piechoty i na szturm !!!

marcinz

  • Guest
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #115 on: 03 April 2012, 16:08:56 »
ten mur pod lasem trochę śmiszny :)

Trzeba poczekać na Arad2_real_forests_223452beta6  ;D

Shock

  • Guest
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #116 on: 03 April 2012, 17:21:24 »
Ja dzisiaj odinstalowałem RO2 pierwszy raz od open bety, bo ta gra definitywnie już dla mnie umarła.
Poczekam na mody ale jak już pisałem wcześniej - bez dema żadnego nie kupie, chyba że będą 4 free.

Tymczasem wracam do ARMA. 


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3131
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #117 on: 03 April 2012, 18:44:54 »
Ja dzisiaj odinstalowałem RO2 pierwszy raz od open bety, bo ta gra definitywnie już dla mnie umarła.
Poczekam na mody ale jak już pisałem wcześniej - bez dema żadnego nie kupie, chyba że będą 4 free.

Tymczasem wracam do ARMA.
A to tak jak z RO1....Odinstalowałeś...zainstalujesz pograsz z kolegami, odinstalujesz....Taki jest przywilej posiadania szybkiego łącza internetowego, że można mieć fochy jak niedo+++ panienka, Panie Sierżancie  8)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #118 on: 03 April 2012, 19:23:08 »
Trzeba poczekać na Arad2_real_forests_223452beta6  ;D

siur, wtedy pojawią się na murze napisy : ZA STALINA ! :)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #119 on: 07 April 2012, 13:37:57 »
Nie chcąc zakładać nowego wątku napiszę tutaj. Powstaje pojazd, autorem jest Olivier. Ponoć to co widzimy na obrazkach zrobił w dwie godziny,( tripwire jak na razie pracuje wolniej  ;)).  Zobaczymy jak będzie dalej.