Author Topic: Nowe mapy do RO2  (Read 96391 times)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #90 on: 24 February 2012, 22:01:03 »
Można już pograć na Coldsteel Drecksa!

 Tutaj link do downloadu  http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=76004 ,trzeba kliknąć cooked pc. Ja nie mam  teraz kompletnie czasu, więc jak już zagracie, to podzielcie się wrażeniami.
« Last Edit: 24 February 2012, 22:05:19 by ryszka »


Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #91 on: 27 February 2012, 22:10:17 »
Dzisiaj akurat miałem okazję zapoznać się z tą mapą ( Coldsteel). Parę botów było , ale głównie ludzie biegali i powiem tak. Kolega Drecks zrobił coś naprawdę dobrego. Możliwości ataku jest bardzo bardzo dużo. Można flankować na wszelkie sposoby, (dróg do osiągnięcia celu jest  wiele). Dla snajperów jest kilka pustych przestrzeni. Ogólnie moim zdaniem, jedna z najlepszych, jak nie najlepsza piechotna mapa w RO2. Szkoda tylko że w tą grę już wielu zwątpiło, (ja sam trochę też). Drecks na przekór wszystkiemu ,zrobił coś, co na ten moment ( czyli brak wozów) naprawdę się sprawdza. W plątaninie przejść sam autor się jeszcze chyba gubi, bo zabiłem go trzy razy ( on mnie dwa) ;). Polecam mapkę , ale pod warunkiem żywej obsady. W świecie nowych map, pojawiło się parę nowych screenów, ale trzeba poczekać , bo to dopiero początki . pozdrawiam


Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #92 on: 04 March 2012, 12:12:24 »
Map - DieBresche, wcześniej nazywała się Volkhovsky Forest, beta 1 jest bardzo blisko. Trzeba śledzić pod tym linkiem http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=76417
« Last Edit: 05 March 2012, 14:11:10 by ryszka »


Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #93 on: 05 March 2012, 11:21:24 »
Arad 2 już jest dostępny od wczoraj. Info dzięki życzliwości admina ;) pewnie niedługo pojawi się na głównej . Dla zniecierpliwionych podaję link wcześniej. http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?p=1038035#post1038035 .
I mam pytanko. Ostatnio coldsteel ściągnąłem bezpośrednio z gry. Nie wiem tylko gdzie mi się zapisało, bo ani w folderach RO cooked PC/maps go nie ma, ani w moich dokumentach na dysku C. Jak ktoś wie gdzie jest ścieżka zapisu, podczas ściągania mapy bezpośrednio z gry, to niech da znać.
pozdrawiam
« Last Edit: 05 March 2012, 11:27:48 by ryszka »


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3131
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #94 on: 05 March 2012, 16:30:50 »
Katalog cache w C:\Users\xxxxx\Documents\My Games\RedOrchestra2\ROGame\ - tam jest plik ini w kórym są prawidłowe nazwy plików widocznych w tym katalogu (bo ściągają sie właśnie w takiej "zaszyfrowanej" jeżeli chodzi o nazwę wersji)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #95 on: 05 March 2012, 20:52:28 »
Katalog cache znalazłem już wcześniej, i fakt jest tam ten plik ini rozszyfrowujący nazwy, tylko że w folderze cache nie mam tych map, (jest tam tylko jeden zaszyfrowany mutator) cały folder cache waży tylko 48 kb. Mapy w grze uruchamiają się normalnie, więc gdzieś są, tylko gdzie? Ogólnie to nie jest ważne, ale wkurza mnie że nie wiem. 


Koller

  • Guest
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #96 on: 06 March 2012, 05:28:59 »
też kiedyś szukałem i nie znalazłem...
przecież jak naściągasz tych bet (jedna często ponad 100MB) to dla kogoś z małym dyskiem lub dla kogoś ceniącego porządek:) musi być możliwość skasowania starszych wersji? Kolejne złe posunięcie TWI?

anonim.pl

  • Guest
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #97 on: 06 March 2012, 08:52:51 »
Tych plików nie znajdziesz bo ich nie ma. Mapy ściągane przez grę działają tylko podczas jednej rozgrywki później są kasowane. Jak następnym razem wejdziesz na serwer, gra znowu będzie ściągała mapę którą kiedyś już ściągnęła.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #98 on: 06 March 2012, 11:55:06 »
Anonim ma rację te pliki znikają po jakimś czasie. Poczytałem trochę na ten temat i żeby nie pobierać ich znowu, można je wypakować do cooked pc w folderze gry. Tam są już raczej na stałe i pod prawdziwymi nazwami w katalogu maps. Aby je wypakować trzeba pobrać ten program http://www.theoldgitsarmy.co.uk/forums/showthread.php?6192-RO2-Cache-Extractor-v1-1&p=45369#post45369. No i teraz będę chociaż wiedział, co z mapami i innymi dodatkami pobranymi z gry się dzieje.
 
« Last Edit: 06 March 2012, 12:00:57 by ryszka »


Koller

  • Guest
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #99 on: 06 March 2012, 17:29:16 »
dzięki Anonim za wyjaśnienie

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #100 on: 11 March 2012, 09:14:35 »
Dostępna jest już mapa TE-DieBresche-B2 . Info o niej pod tym linkiem http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=76417. Pobrać wszystkie nowe mapy, można pod tym adresem http://alain.gely.perso.sfr.fr/Custom/


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #101 on: 11 March 2012, 10:19:32 »
TE-DieBresche-B2 - biegałem dzisiaj po tej mapce trochę. Wg mnie bieda. Każdy jeden element skopiowany ze Spartanowki. Domy, wraki czołgów, mosty no i oczywiście kościół. Zero inwencji własnej poza ukształtowaniem terenu. Nie wiem, jakoś w starym RO nie przypominam sobie, żeby każda nowa mapa miała wszystko skopiowane z  poprzedniej...

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #102 on: 21 March 2012, 12:16:09 »
Powiem szczerze że nie piszę w tym temacie od jakiegoś czasu, ponieważ jeżeli chodzi o nowe mapy, to jest bardzo kiepsko. Admini usuwają je z serwerów, dlatego że mają z nimi ciągłe problemy, ostatnio w przeglądarce widziałem tylko dwie. O Aradzie, Coldsteel (autor ma kłopoty ,ciągłe crashe), Provkhoy, Ogledowie i The Univermag słuch zaginął. W obiegu zostały tylko Butovo i DieBresche. Moderzy skarżą się do tripwire, a yoshiro odpowiada że ciągle pracują, tylko że sam już nie wie pewnie nad czym. Aktywność na stronie RO2maps.com umarła. Ostatni wpis na forum tripwire pod tematem work in progress, gdzie wcześniej codziennie ktoś się chwalił nowymi projektami, pochodzi z 4 marca. Czyżby to był koniec..... Czy może osławiony RO classic uratuje twórców tej produkcji, patrząc na ilość beta-testerów watpię. Autorzy gry sami sobie urządzili Stalingrad. Zobaczymy tylko czy okażą się bohaterami i będzie jakiś punkt zwrotny ;).
« Last Edit: 21 March 2012, 12:51:01 by ryszka »


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #103 on: 21 March 2012, 13:33:22 »
Czyżby to był koniec.....

ta gra idzie w ślady 6 Armii, a fatalne SDK jest gwoździem do jej trumny  :-[

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #104 on: 21 March 2012, 18:22:47 »
Trochę pomarudziłem i proszę jest nowy projekt (tylko jeden screen). Autorem jest 11_HARLEY_11, mapa nie ma nazwy, ale twórca przyznaje że inspirował się Cheneaux z DH. Wrzucam żeby nie było tak grobowo.
« Last Edit: 21 March 2012, 18:39:20 by ryszka »