Author Topic: Nowe mapy do RO2  (Read 96389 times)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #75 on: 07 February 2012, 09:32:07 »
Właśnie na chwilę też wszedłem na TE_The_Univermag .(chociaż powinienem robić coś innego ;)) I jak to Shock już stwierdził, robi wrażenie. Nie wszędzie można zwiedzać ( autor zamiast tła powstawiał budynki, do których nie możemy dobiec, bo jest zapora). Ale i tak wielkość mapy, to takie fallenfighters razy trzy jak nie więcej. Można rozpoznać elementy z innych map. Przyznam jednak że całkiem zgrabnie jest to wszystko jest poskładane. Zachęcam do obejrzenia. Ściąga się automatycznie, jeżeli jednak ktoś ma problem ze znalezieniem serwera, to tu jest wersja na torrenta http://triggerhoax.com/raneman/RO2_Modmap_Torrent_Backups/univermag_test.torrent

edit: nowe obrazki z Eagles Nest


Szykuje nam się sporo testowania ;D ;D ;D
« Last Edit: 07 February 2012, 09:52:29 by ryszka »


Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3131
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #76 on: 08 February 2012, 22:28:16 »


« Last Edit: 09 February 2012, 19:56:04 by BartBear_[PL] »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3131
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #77 on: 11 February 2012, 11:47:56 »
Univermag doczekał się nowego buildu nazwanego alpha1 w dalszym ciągu obiekty normalnie przeskakiwalne są tutaj barierą nie do przebycia, ale przynajmniej zniknęły te wkurzające (przynajmniej mnie) biało-niebieskie "cegłówki"

 

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #78 on: 11 February 2012, 16:45:57 »
Porcja wieści ze świata nowych  map. W ten weekend ma być podobno arad 2 testowany, ale na forach jak na razie cisza. Eagle Nest niestety nie wyjdzie w tym tygodniu , bo autorowi  komputer pada. Jest za to zapowiedź od Drecksa, że jego mapę, można będzie testować w przyszłą sobotę lub niedzielę.
Drecks dał nowe obrazki z mapy , nic nowego na nich nie ma, więc wklejam te dwa , ot tak dla efektu.
pozdrawiam.

« Last Edit: 11 February 2012, 16:50:47 by ryszka »


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #79 on: 11 February 2012, 17:51:48 »
Aż miło czytać jak się pięknie rozruszał temat map ! niech no teraz tylko TWI da nam wreszcie te obiecane pół roku temu dwa nowe tanki i transportery i na front !!!!

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #80 on: 14 February 2012, 09:25:54 »
Lord Gleedo pokazuje efekty pracy nad swoją mapą Volkhovsky Forest. (niewidzę żeby zmienił jej nazwę, jak miał to w zamiarze). Mapa prezentuje się okazale, no i pewnie niedługo premiera, co widać na zamieszczonych obrazkach.






 Wielkości map nam wzrastają, nowych pojazdów jak nie było, tak nie ma. Shreder od Turula zrobił czołg, nawet pojeździł nim na Ogledowie, ale cisza w temacie. Ja osobiście myślę że moderzy , choć mogą, to nie powinni wyręczać w tym względzie tripwire. Kolesie powinni się ogarnąć , bo gdyby gracze wiedzieli od początku, że będą tylko dwa czołgi, pewnie by tej gry nie kupili w takiej ilości. Yoshiro na forum tripwire ciągle gada, jak bardzo ciężko pracują, tylko głównie nad nowym trybem classic ro (też pięknie ;)). O pojazdach i nowych mapach mówi mętnie. A brak pojazdów ze względu na balans gry ,moim zdaniem  bardzo ogranicza maperów.
PS: Mapa Eagles Nest niestety stoi w miejscu , autorowi komp padł na amen.

ooooo! Nie zauważyłem że to mój 100 post był. 100 postów spamu, oftopu i trollingu hahaha (jak ten czas szybko leci).
« Last Edit: 14 February 2012, 12:16:27 by ryszka »


Daazzz

  • Guest
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #81 on: 14 February 2012, 11:48:26 »
o ta mapka ciekawa się wydaję ;)

On ją tworzy od podstaw czy korzysta z jakiejś mapki z RO:OF?
Pytam bo jakaś taka znajoma się wydaje, i któryś custom mi przypomina.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #82 on: 14 February 2012, 12:12:00 »
Z tego co wiem, to jest jego pierwszy projekt jeżeli chodzi o RO ogólnie. Wcześniej robił mapki pod Unreal Tournament 2004.
Drecks swoje coldsteel, próbował już na jakimś  serwerze ogólnym. Jak zwykle parę problemów, które nie miały miejsca na serwerze lokalnym się pojawiło. Powinien je szybko naprawić, bo nawet kolesie z tripwire udzielają mu rad.


Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #83 on: 17 February 2012, 09:17:12 »
Trochę wieści ze świata map.
Lord Gleedo ciągle szlifuje swoją mapę Volkhovsky Forest. Jako że nie był zadowolony z pierwszego punktu. Dodał atakującym osłonę w postaci muru i dodatkowy mostek, dzięki któremu będzie można oskrzydlić wroga. Autor niestety nie podaje dokładnej daty premiery mapy.


Le0 poprawia swoją mapę TE-Provkhoy. Dodał dla niemców więcej osłon przy ataku na pierwszy punkt


Zmienił również ostatni respawn dla rosjan.


Wypuszczenie 2 bety Le0 planuje w ten weekend, albo na początku przyszłego tygodnia


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #84 on: 17 February 2012, 17:40:13 »
pięknie. mogliby zrobić te dwa obiecane od pół roku transportery , będzie już można pięknie popykać w Ogledow i inne większe mapki.

@Dazz mnie to przypomina taką mapkę Deckung, dawno temu dość popularną w ostatnich 2-3 latach bardzo rzadko widywana.

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #85 on: 18 February 2012, 11:05:57 »
Ujawnił się następny maper o nicku Dr. N5xo , jego dzieło można obejrzeć tu http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=69493&page=23


Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #86 on: 19 February 2012, 21:22:13 »
Zapowiadana beta 2 TE-Provkhoy wyszła. Można pobrać ze strony Le0 http://leogamingstuff.wordpress.com/


Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #87 on: 22 February 2012, 11:10:40 »
Arad 2


« Last Edit: 22 February 2012, 20:10:55 by ryszka »


Weffels

  • Guest
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #88 on: 22 February 2012, 12:04:25 »
wszystko ładnie pięknie ..... dopóki ktoś ogarnie transport dla żołnierzy

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Nowe mapy do RO2
« Reply #89 on: 22 February 2012, 22:02:37 »
Arad miodzio,tylko czekać na nowe czołgi i do boju.

Szkoda tylko ,że niezbyt podchodzi mi forma grania nimi z Ro2  :-\