Żołnierze > Namiary na polskie klany RedOrchestra

1st Armoured Division[1st]

<< < (6/11) > >>

as123as:
Wywalcie Go z Forum, bo nas "starych" w bambuko robi.
Zbieramy się by z nimi zagrać, a on nam środkowy palec pokazuje.

BartBear_[PL]:

--- Quote from: as123as on 04 June 2012, 22:46:02 ---Wywalcie Go z Forum, bo nas "starych" w bambuko robi.
Zbieramy się by z nimi zagrać, a on nam środkowy palec pokazuje.

--- End quote ---
Ja pierdu...! As sie odezwał na Forum!
Pierwszy post i już z środkowego palca wyjechał  :D 8)

5 ® î Ð A ¥:
Ceza wypierdzielaj do szkoły, przestań bawić się w jakiegoś bossa. Człowieku marnujesz swój młody czas. Chciałbym się cofnąć w czasie, mieć podobny wiek i nie musząc martwić się o lepsze jutro. Teraz bym wiedział jak postępować w tamtym wcieleniu. Uczymy się na błędach, tak znasz ten motyw ale czy do końca. Nie rób z siebie klauna na forum. Uważaj na słowa jakie wypowiadasz i do kogo. Nie mówię Ci tutaj o społeczności RO.PL tylko ogólnie, różnie możesz trafić w życiu.

ceza16:
no wiem że czasami pisze jakieś denne rzeczy, ale to nie uprawnia nikogo do "jeżdżenia po mnie"

Ryszka:

--- Quote from: ceza16 on 05 June 2012, 14:42:42 ---no wiem że czasami pisze jakieś denne rzeczy, ale to nie uprawnia nikogo do "jeżdżenia po mnie"

--- End quote ---

Za to że nie stawiłeś się w sobotę, ( to mogła być dla Ciebie wielka szansa , by udowodnić nam, że się mylimy), to nie tylko po Tobie pojadę , ale także przyjadę swoim wehikułem.  Nie chciałeś  grać z dziadami, to z babami będziesz jeździł w klatce.

Już wyjechałem niedługo będę.


 

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version