Żołnierze > Namiary na polskie klany RedOrchestra

1st Armoured Division[1st]

<< < (7/11) > >>

Nikitycz:
W sumie to bym polemizował, za głupotę się płaci, w ten czy inny sposób, byle nie przekroczyć cienkiej granicy między bojkotem, a zwymyślaniem.

BRAT_MIH:
Gdyby rodzice się nim zajmowali to by taki nie był. Szkoda chłopaka.  8)

gustavo:
Panowie wydaje mi się że troszkę was ponosi z moralizowaniem Cezy, Czarka czy jakkolwiek by nie nazwać Bossa, może trzecioklasista faktycznie mógłby znaleźć jakieś lepsze zajęcie ale nie trafił też najgorzej, fakt to nie to samo co bieganie z kolegami po boisku ale i tak nauczy go jako takichh podstaw współżycia społecznego czy współpracy a w ostateczności niezaprzeczalnych umiejętnościi kabaretowych ;) a poważnie niech lepiej gra z kolegami z klasy w ro i coś tam sobie pisze na forum niż ma całe dnie spędzać oglądając demotywatory i inne samosie. Wiec może powinno się go traktować z pewnym dystansem żeby się chłopak nie zraził i nie stał kolejnym dzieckiem neostrady...
Z innej reki natomiast jeśli umówił się na mecz to faktycznie było by ładnie z jego strony gdyby się pojawił ::)

ceza16:
Co do tego meczu to szczerze przepraszam ale dwa dni nie było mnie na forum i nie wiedziałem że mecz.
A o meczu dopiero sie dowiedziałem po treningu mojego klanu.

gustavo chodzę do 1 gimnazjum

Średnia wieku w moim klanie to 16lat. Rozpisać wam kto ile lat ma?

A i czemu się czepiacie regulaminu mojego klanu?

Shock:

--- Quote from: ceza16 on 06 June 2012, 17:46:41 ---A i czemu się czepiacie regulaminu mojego klanu?

--- End quote ---

Bo to nie regulamin tylko Mein Kampf.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version