Author Topic: Total War: Rome II  (Read 54464 times)

hubtus

  • Guest
Odp: Total War: Rome II
« Reply #75 on: 20 August 2013, 15:15:46 »
Creative Assembly pokazało już bitwy lądowe, więc nadszedł czas na bitwę morską ;).


Nie wiem jak wy, ale ja mam mieszane uczucia co do tego filmiku. Spodziewałem się czegoś troszkę lepszego. Choćby wprowadzenia tzw. kruków(trapy wymyślone przez Rzymian do abordażu). Z tego co wyczytałem w necie, to w Rome 2 armie automatycznie będą zamieniały się w armie morskie, jeśli gracz będzie tego chciał i miał porty w prowincji. Trochę dziwi mnie takie rozwiązanie i zastanawiam się jak to będzie działać w praktyce. Zapewne każda z jednostek będzie miała własny statek, a jednostki konne zostaną spieszone na czas transportu. Dodatkowo np. oddział z balistą zabierze też balistę na statek. Tak przynajmniej wynika z tego co widać na filmiku(1:56).

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Total War: Rome II
« Reply #76 on: 20 August 2013, 16:03:02 »
Nie wiem czy to było, ale gameplay z kampanii :

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Total War: Rome II
« Reply #77 on: 21 August 2013, 09:17:31 »
Kupiliście pre ordera? Mnie kusi ale kiurwa dużo hajsu ta gierka kosztuje  >:(
w RO gram jako raq

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Total War: Rome II
« Reply #78 on: 21 August 2013, 10:12:03 »
Kupiliście pre ordera? Mnie kusi ale kiurwa dużo hajsu ta gierka kosztuje  >:(
Cześć.
Zawsze możesz, tak jak Eragon, wstać o 05:32:07 i zbierać ogórki, wtedy będzie Cię stać na każdą grę.

hubtus

  • Guest
Odp: Total War: Rome II
« Reply #79 on: 21 August 2013, 10:34:22 »
Kupiliście pre ordera? Mnie kusi ale kiurwa dużo hajsu ta gierka kosztuje  >:(
Ja na razie jestem na etapie zbierania kaski, ale już od samego początku wiedziałem, że 150zł na tą grę nie wydam. Możesz spróbować postąpić tak jak ja zamierzam. Jak zapewne wiesz muve wspiera program kompanii graczy. W ich ofercie jest zniżka "40% ZNIŻKI NA GRY PC PRZEZ 30 DNI", którą liczy się od ceny sugerowanej, tak więc 170zł*40%= 68zł, co daje 102zł. Taką cenę moim zdaniem można już przeboleć, dodatkowo zyskując europe universalis III Rzym ;). Oczywiście, aby taką zniżke zyskać trzeba mieć 500 punktów na tym programie, ale jak poszperasz wśród swoich gier cenegi to myśle, że masz dużą szanse tyle punktów uzbierać.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Total War: Rome II
« Reply #80 on: 22 August 2013, 13:17:48 »
Na preordera na razie brak kasy, poczekam, może coś wpadnie do czasu premiery...  :-\

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Total War: Rome II
« Reply #81 on: 26 August 2013, 12:31:10 »
W sumie za jedyneczkę pamiętam dałem 89 zł, jarałem się strasznie jak sobie gierkę kupiłem  :) Rozkminanie drzewka budowli i mapy - tej papierowej też miało swój urok.
Kupujecie gierkę w pudle czy sam kluczyk? Jak się zastanawiam w sumie - mam Napoleona kluczyk ale może z sentymentu dla serii kupię sobie wersję pudełkową  :)
w RO gram jako raq

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: Total War: Rome II
« Reply #82 on: 26 August 2013, 13:04:54 »
Ja zdecydowanie pudło, jakoś nie wiedzieć czemu darzę sentymentem te kawałki plastiku. No i będzie pięknie wyglądać koło starego Romka :)

Btw Odi przekonałeś się do RTW II, czy kupujesz tylko dlatego,żeby mieć wszystkie gry z serii?

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Total War: Rome II
« Reply #83 on: 26 August 2013, 21:35:24 »
Na razie nie kupię, jakoś nie mam zaufania do ich gier - zwłaszcza po bublu z Empire albo Napoleonem ( szwagier kupił grę i przez jakiś czas nie mógł w ogóle w nią grać ). Kupić i się wkur** na niedopracowany produkt mi się nie uśmiecha. Na razie poczekam i zobaczę ile to jest wartę i czy faktycznie fajne. Może jakieś demko ściągnę i oblukam. Demko Shoguna mi wystarczyło, by stwierdzić, że gierka mi nie leży.
Nie mam jakiegoś parcia na nowego Romka, mam w co grać w październiku  ;)
w RO gram jako raq

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Odp: Total War: Rome II
« Reply #84 on: 26 August 2013, 21:48:51 »
Poczekajcie do świąt, na pewno będzie jakaś promocja i kupicie taniej.

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Odp: Total War: Rome II
« Reply #85 on: 27 August 2013, 12:23:52 »
Poczekajcie do świąt, na pewno będzie jakaś promocja i kupicie taniej.
Chyba promocja na karpia.

Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: Total War: Rome II
« Reply #86 on: 28 August 2013, 13:29:48 »
Shogun 2 już po roku znalazł się w Platynowej kolekcji, (ja kupiłem zaraz po premierze) więc w przypadku Rome 2  raczej poczekam.

hubtus

  • Guest
Odp: Total War: Rome II
« Reply #87 on: 01 September 2013, 17:29:57 »
Dla zainteresowanych pre-orderem Romka znalazłem coś takiego http://totalwar.org.pl/?p=14297 . Nie wiem czy ta zniżka jeszcze działa, ale jeśli tak to zawsze lepiej wydać 10zł mniej ;).

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Odp: Total War: Rome II
« Reply #88 on: 01 September 2013, 18:48:34 »
Widziałem. 140 zł to nadal za dużo. Chociaż zobaczę jak pod koniec miesiąca będe z hajsem stał i poczekam na jakieś solidne recki i lets playe :)
w RO gram jako raq

Offline BUBEL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 124
  • Honor: +4/-2
    • View Profile
Odp: Total War: Rome II
« Reply #89 on: 01 September 2013, 21:59:41 »
A ile będzie kosztowała pudełkowa edycja gry, taka z empiku ? (w empiku i tak o dwie dychy drożej niż w media markt np.)