Author Topic: Hidden & Dangerous 2  (Read 5743 times)

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Hidden & Dangerous 2
« on: 12 November 2012, 00:06:02 »
Grywa ktoś z was panowie czasem w ta perełkę czy to w singlu czy to w multi ? i jak sądzicie powstanie 3 cześć ?

[załącznik usunięty przez administratora]

Shock

  • Guest
Odp: Hidden & Dangerous 2
« Reply #1 on: 12 November 2012, 00:22:45 »
Mam wszystkie części, Zeiss chyba też. Ale w multi już lata nie grałem.

Mati

  • Guest
Odp: Hidden & Dangerous 2
« Reply #2 on: 12 November 2012, 15:03:33 »
HD2 to moja miłość.  Ile ja się w to nagrałem po sieci w czasach gdy ta gra miała swoje czasy świetności. Teraz w multi grywam rzadko, ale singla odpalam regularnie. Niesamowity klimat - zwłaszcza pierwsze misje.

HD3 nie powstanie. Tak samo jak nie powstanie obiecany przez deweloperów upragniony patch 1.13. Poza tym kto by to miał robić? Spora część ekipy, która pracowała nad obiema częściami poszła w swoją stronę. A 2k Czech ma swoją robotę - Mafię 3.

Offline Zeiss_PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +18/-0
    • View Profile
Odp: Hidden & Dangerous 2
« Reply #3 on: 12 November 2012, 15:25:31 »
Potwierdzam! Mam tą grę ,w sieci grałem tylko na próbę,przestraszyły mnie wtedy lagi i błędy na serwerach a szalało już Call of Duty i nie było czasu na wszystko ,ale singleplayer -super!,
Przeszedłem kilka razy ,syn też jest fanem tej serii , gdyby powstała 3 to na pewno zawitałaby u mnie na kompie!
Szable do boju lance w dłoń,bolszewika goń,goń goń!!

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odp: Hidden & Dangerous 2
« Reply #4 on: 14 November 2012, 10:44:32 »
HD3 nie powstanie. Tak samo jak nie powstanie obiecany przez deweloperów upragniony patch 1.13. Poza tym kto by to miał robić? Spora część ekipy, która pracowała nad obiema częściami poszła w swoją stronę. A 2k Czech ma swoją robotę - Mafię 3.
I to boli 3 na silniku z Mafii 2 to by było to. Chociaż ostatnio na 2K Czech były oferty pracy dla ludzi i nie wiadomo czy chodzi o Mafię 3.

Mati

  • Guest
Odp: Hidden & Dangerous 2
« Reply #5 on: 14 November 2012, 14:53:32 »
Myślę, że te oferty to właśnie na potrzeby Mafii 3. Co prawda nie ma oficjalnie ogłoszonych prac na nią, ale pojawiły się przecieki jakoby następna Mafia miała się pojawić na konsole nowej generacji na przełomie 2013/14. Co do H&D3 to oczywiście bardzo chciałbym aby powstał, ale porównując ilość sprzedanych kopii serii Mafia do H&D to ten drugi wypada gorzej. Kasa się liczy i kontynuacji wg mnie nie będzie.

Jeśli już powstał taki temat i jest nas czwórka to może mały meczyk 2v2 na N2B albo jakiś CO-OP? Jakiś serwer pewnie by się znalazło.