Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Funwar

<< < (5/6) > >>

Ryszka:
Ja chłopakom daję wolną rękę, jeżeli mam oczywiście cokolwiek do gadania ;). 6 Pe Du Pe, Roger

BartBear_[PL]:

--- Quote from: Ryksza on 19 January 2013, 16:31:34 ---Ja chłopakom daję wolną rękę, jeżeli mam oczywiście cokolwiek do gadania ;). 6 Pe Du Pe, Roger

--- End quote ---
No to skoro mają chociaż jedną wolną rękę to można spróbować, chociaż dalej nie wiem kto się zjawi. O 19 na tym serwerze co wczoraj. Hasło warfun.
Mapę własną wybierzemy "w locie", najpierw i tak mapa Gości. Gramy do 2-ch wygranych rund.
Jeżeli dzisiaj nie wypali, to za tydzień powinniśmy uzbierać skład, chyba że nie  :P

RoXaR77:
Wyszło jak wyszło, ale tak czy siak wielkie dzięki za grę i chęci.

BartBear_[PL]:
No i nie wyszło za bardzo, dodatkowo problem techniczny wystąpił a mianowicie ustawienie hasła powoduje "steam error" dla łączących, nie wiem czy jest to rozwiązywalne teraz, po tych wszystkich "apgrejdach" na steamie (a gra raczej od ostatniego prawdziwego "pacza" się nie zmieniła). Popróbuje i poszukam rozwiązań aktualnych na sieci, ale obawiam się, ze problem jest nierozwiązywalny bez interwencji TWI, a wszyscy wiemy, ze ta raczej nie nastąpi...
Jak się uda coś zrobić, to możemy próbować za tydzień, jak nic z hasłem nie da rady zrobić, to bez sensu banować "przypadkowych" ludzi - po pierwsze: musiałbym (lub inny Admin) siedzieć cały czas na "admince", po drugie - zrażamy tym potencjalnych graczy serwera, jeżeli przyjdzie nam grać FajtNajty...

BartBear_[PL]:
Rozwiązanie częściowe, zmuszające do grzebania w swoim redorchestra.ini...

Okazuje się, że teraz RO nie potrafi nadpisać hasła w ini w zapisanych wcześniej hasłach odwiedzanych serwerów, czyli jeżeli byłeś już na zahasłowanym serwerze to masz to hasło do niego zapisane w ini; kiedy serwer zmienia hasło (jak to ma miejsce przy różnych okazjach do spotkań na zahasłowanym) to KIEDYŚ po prostu RO pytało o nowe hasło informując że to posiadane jest niewłaściwe, a teraz wywala błąd steam... niezłe nam udogodnienie wymodzili... ;/
Ponoć łączenie się przez "przyjaciela" na Steamie eliminuje tego babola, no ale jak nie masz nikogo znajomego w grze, to jedyną szansą jest wywalenie owych haseł z ini, czyli:
- wyłączasz RO
- edytujesz redorchestra.ini
- szukasz tam linii "SavedPasswords"
- wy...&^% je w kosmos
- zapisujesz ini
- uruchamiasz grę
- wchodzisz bez problemów (podając nowe hasło) na serwer (według Forumowiczów TWI)

...czas pokaże... ;)

...a że musiałem coś nagrać, to chociaż to wrzuciłem w nagrodę dla "najbardziej wytrwałych", czyli na sama końcówkę było to:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version