Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Funwar

<< < (2/6) > >>

ufo_has_landed_!:
a to spoko, bo z dP to szkoda czasu na granie...

PrzemoPL:
Coś nie widać zainteresowania do wspólnej gry.

Ryszka:
No bo karnawał jest i kupa roboty. Czołgi trzeba cekinami przyozdobić, konfetti do granatów powkładać, lornetkę brokatem przypruszyć, hełm żelem natrzeć. Sporo tego.

BartBear_[PL]:
Jak pisałem w privie do autora wątku, 6PDP zawsze ma spotkania w soboty od 20-stej, a po części składu tej jednostki z Mumbla RO.PL, można oszacować że od 20-stej 3/4 Mumbla naszej sekcji zobligowana jest to udziału w misjach/treningach. Nie wiem czy dadzą radę przyjść wcześniej; w założeniu tak trzeba by na nasze spotkanie te 2 godziny kalkulować, dlatego ja się nie wypowiadam tylko grzecznie czekam na większość. Jeżeli HQ 6PDP, które zawsze urządza sobie odprawy przed misją, wystarczy np. pół godziny przed rozpoczęciem swoich gier na wykonanie zadań planowania, to możliwe że udałoby się zorganizować w/w "funwar" od 18? 18:30? Ile osób będzie już w domu/zdolnych (chętnych) do gry?

Ryszka:
To niech się chłopaki wypowiedzą ja nie wiem czy zdążę o 18 tej, ale reszta mistrzów niech gra z maczetami. W tym tygodniu gra w 6PDP będzie luźna bo brygada od Polisza ma misję w Armie umówioną już miesiąc temu, więc głównie stara gwardia będzie na IF. Chłopcy sobie wybiorą co wolą robić , ja i tak pewnie zostanę przy IF jeżeli będą tacy co Ro1 nie mają.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version