Author Topic: Steam cd  (Read 9383 times)

Macias1973

  • Guest
Steam cd
« on: 02 October 2006, 22:18:13 »
Zazwyczaj staram się sam rozwiazac problem ale tym razem nie wiem co za przyczyna, RO do dzisiaj chulało ok. Przed chwilą chce odpalic z skrótu Steama lub RO i wyskakuje okienko z Account name  i password. Nazwe uzytkownik pamieta ale po wpisaniu hasła i potwierdzeniu logowania chwile mieli i wyskakuje komunikat : Steam warning-Steam is having trouble connecting to the Steam server....no i tak w kółko.
Jak mysle jest to problem połączenia się z master serverem, ale czy aby napewno?

trawiator

  • Guest
Steam cd
« Reply #1 on: 02 October 2006, 23:09:43 »
Serwery steam od wczoraj coś szwankują, nie ma na to innej rady niż to przeczekać.

Wprawdzie można pokombinować ale nie wiadomo jaki to będzie miało efekt.
- Wyłącz Steam
- W katalogu gdzie masz zainstalowany Steam jest plik ClientRegistry.blob. Zmień mu nazwę na np. ClientRegistry_.blob
- Odpal Steam ponownie, poczekaj aż ten się ściągnie od nowa.
- Teraz masz większą szansę na to że wszystko będzie ok.

bAd

  • Guest
Steam cd
« Reply #2 on: 02 October 2006, 23:33:24 »
Czołem wszystkim!

Pierwszy post i jak to tradycyjnie bywa - problem :)

Taki sam jak powyzej.

Sugerowane wskazowki nie przyniosły rezulatatu.

Ogolnie 3h stracone. A zapowiadal sie tak emocjonujacy wieczor.

Czekam w nadziei, ze jutro bedzie lepiej.

Pozdro,

bAd

Rosół

  • Guest
Steam cd
« Reply #3 on: 02 October 2006, 23:39:25 »
Mam to samo co Macias tylko chyba mniej cierpliwości. Ciekaw jestem czy większość tak ma czy tylko niewielka częśc graczy ma taki brak farta?


I czy tylko graczy RO to spotyka. Mój kumpel ma Css i DoD S i wszystko mu śmiga bez problemu. Ja mam wszystkie trzy i nie moge sie zalogować:(

trawiator

  • Guest
Steam cd
« Reply #4 on: 03 October 2006, 00:47:32 »
Taki mały cytacik powinien tu wystarczyć za odpowiedź:
Quote
"OK European people lets go sleep in the morning STEAM will run just fine GoodNIGHT"

Źródełko: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=493027