Author Topic: Jezu HELP  (Read 9404 times)

Vojtas

  • Guest
Jezu HELP
« on: 11 October 2006, 15:52:37 »
Dobra Dobra Tylko Spokojnie :)

viatrova

  • Guest
Jezu HELP
« Reply #1 on: 11 October 2006, 16:03:03 »
... jedynym rozwiązaniem jest uzbrojenie się w cierpliwośc i odczekanie tych "Approximately: 1 hour 45 munutes" podczas ktorych Twoja gra się zaktualizuje do najnowszej wersjii... Dzieje się tak ponieważ od wydania gry którą kupiłeś do dzisiaj - wydawca wypuścił łatki które są instalowane do gry za pomocą steama własnie (oczywiscie online). Łatki te niezbędne są do grania na większości już serwerów wiec "obchodzenie" sciagania za wiele nie pomoze chyba, ze lubisz grac z botami.

Vojtas

  • Guest
Jezu HELP
« Reply #2 on: 11 October 2006, 16:05:31 »
Ok Rozumiem. Nie no kurde nigdy nie mialem doczynienia z Steamem........ Bo w call of duty 2 wlaczam... gre i gitara. A tu instaluje........i LOL Niewiem o co chodzi nie... Teraz musze czekac Glupie 1 HOUR 38 MINUTES Chyba sie potne :) Aha jak sie to zaktualizuje... to juz bedzie mozna bylo normalnie bez ''ceregieli'' zaczac grac? Iiiiiii jescze żeby mi te Aktualizaje nie zepsuly gry..... żeby jakies mody durne sie nie na scągaly.... jakies na celownik.. itp wiecie co mam na mysli... (Chyba Steam Nie Sciaga Jakis ''scierek'' )

Czeresniak

  • Guest
Jezu HELP
« Reply #3 on: 11 October 2006, 16:10:07 »
Po ściągnięciu proponuje zrobić mały backup by na przyszłość, gdyby coś się popsuło, nie trzeba było czekać na ściągnięcie.  Taki urok steam'a.
PS. Czy ilość wykrzykników świadczy o desperacji?:D

viatrova

  • Guest
Jezu HELP
« Reply #4 on: 11 October 2006, 16:31:32 »
czy grac od razu tego nie wiem - aktualizacji jest w sumie 7 (z czego tylko jedna duza wiec bez paniki) i byc moze bedzie sciagal je jedna po drugiej - w kazdym badz razie warto czekac :D