Linia frontu > Serwery Red Orchestra

Rekrutacja adminów na serwer Ro.pl

<< < (3/4) > >>

Insanity:
Nawet ocenami się chwali xD co za typ.


--- Quote ---Godzina wychowawcza Brak ocen - - Brak ocen - - - -
   Historia 2+3+5- 3.55 - Brak ocen - - 3.55 -
   Informatyka np5- 4.75 - Brak ocen - - 4.75 -
   Język angielski 4-54-53+35-3 3.71 - Brak ocen - - 3.71 -
Język niemiecki 5 - - Brak ocen - - - -
Język polski 35-2--5-5-5334 3.66 - Brak ocen - - 3.66 -
Matematyka 142+322 2.31 - Brak ocen - - 2.31 -
Muzyka 33+3-3+ 3.08 - Brak ocen - - 3.08 -
Plastyka 54++++6 5.00 - Brak ocen - - 5.00 -
Przyroda 3+24-35+4445 3.60 - Brak ocen - - 3.60 -
Religia 454 4.20 - Brak ocen - - 4.20 -
w-f fakultet taneczny Brak ocen - - Brak ocen - - - -
Wychowanie fizyczne 26444 4.00 - Brak ocen - - 4.00 -
Zajęcia techniczne 55 5.00 - Brak ocen - - 5.00 -
Zachowanie
--- End quote ---

chyba kolega z podstawówki, bo w gimnazjum już nie ma Przyrody tylko jest rozbite na Biol, Chem, Fiz ;)

BartBear_[PL]:

--- Quote from: Odi^PrOfAnUm on 25 November 2013, 19:55:19 ---Weźcie ogarnijcie adminów bo się chlewnia robi, wchodzą błazny na serwer i burdel robią, broń wybijają i nie ma jak zareagować
[...]
Ta morda co do mnie strzelała, ma w nicku coś z ss, proponuję profilaktycznie zbanować.  Porobiłbym tam porządki co nieco 8)

--- End quote ---
No cóż, "raport" pochodzi z 25, tymczasem na profilu +zbrodniarza+ widnieje, że w RO grał ostatnio 22, coś tu chyba jest nie tak ???
Dodatkowo, post i towarzysząca temu wymiana zdań nie dotyczy tematu wątku - raportowanie to nie to samo co rekrutacja, chociaż oba słowa są na R

Odi^PrOfAnUm:
Ale nie miałem zamiaru raportować, tylko pokazać, ze bydło robi bajzel na serwie i dałem dodowy. Jak chcesz zbanować tego typka  co do mnie strzelał, to mam jego id ale nie wrzucałem screena. ID Adolfika dałem dlatego, że zmienił nicka na Adolf Hitler.
Ten typ co do mnie strzelał, to jakiś walnięty francuz.

BUBEL:
1. Chciałbym spróbować swoich sił jako administrator
2. Jestem studentem, więc czasu wolnego póki co mam sporo, ale zapał do gry w RO jakoś ostatnio przygasł :P
3. Prawie 700 h w samą RO.
4. O czity posądzali mnie tylko, kiedy miałem niesamowite szczęście, a poza tym to jestem raczej łatwy do ubicia, więc jestem czysty w 100 % :)

Ryszka:

I żeby nie było, że jakiegoś bubla chcemy wcisnąć na admina ;). To nie jest jakiś, tylko najprawdziwszy BUBEL z krwi i kości. Gratuluję nominacji i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Reszcie kandydatów serdecznie dziękuje za udział w konkursie i chęci bycia społecznikiem wśród wilków.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version