Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Company of Heroes OGŁASZA REKRUTACJĘ

(1/4) > >>

coval:

każdego chętnego do członkostwa w naszym klanie proszę o kontakt pod numerrem gg 3713545 albo kontakt mailem coval_ropoland@interia.pl. Mozna też rejestrować sei na naszym forum i składac posty w odpowiednim temacie (znajdziecie bez problemu)
Nasza stronka dopiero w przygotowaniu i dlatego korzystamy z forum :P

Damian16v:
Za forum zarejestrowałem się ale coś nie mogę doczekać się e-maila z linkiem aktywującym :| , na gg nie widziałem więc odzywam się tutaj..

W RO jestem nowym graczej tak samo jak i CoH widzę że na scenie RO jest dość "świeżym" klanem ;)
W co grałem? na pewno dużo w Battlefielda '42 i nieco w drugą część oraz wychowałem się na nieśmiertelnym MoH:Aa ;)

Czemu chciałbym dołączyć do klanu? To proste - bo chce mi się grać a klanowo bo szukam klimatu ( dobrego towarzystwa w grze, ciekawych rozgrywek.. ) Liczę że poznam interesujących ludzi.

POZDRAWIAM

asn:
:D:D nowy klan :D:D czekamy na kolejne drużyny :D

Damian16v:
Z tego co widzę to "liczące" się klany to jedynie assasian, ukf i enclave? No i Voodoo tak ?
CoH jest nowy..

Dziś od rana na serwie UKF siedziałem :) - dobra jadka była szczególnie na Kaukazie jak spadając góry niemca trafiłem z riffle :P a później sam siebie w podnóże wzgórza..

asn:

--- Quote ---Damian16v :
Z tego co widzę to "liczące" się klany to jedynie assasian, ukf i enclave? No i Voodoo tak ?
CoH jest nowy..

--- End quote ---

***assassin a nie assasin :P clan a 1 dywizji kawalerii czy jakoś tak :P
Byle jak najwięcej nowych clanow :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version