Author Topic: Opinie o Booster Packu  (Read 11710 times)

Plazma

  • Guest
Opinie o Booster Packu
« on: 01 November 2006, 10:16:32 »
Nie widziałem jeszcze nowego czołgu i pojazdu ale widzialem Gdańsk i przypomina mi taka jedna mape z mohaa :) Dużo budynków do których da się wejść, dużo podziemnych przejść wszystko fajnie ale brakuje mi tu pojazdów ! Są na mapie ale nie da się do nich wsiąść... powinien byc 1 po stronie niemieckiej moim zdaniem to by bardziej urozmaiciło rozgrywke. Ale i tak mapa udana tutaj macie pare screenów:

http://img170.imageshack.us/img170/9748/1kd1.jpg - Langer Markt
http://img153.imageshack.us/img153/7008/2vy2.jpg - W środku jednego z budynków
http://img207.imageshack.us/img207/7309/plakatza2.jpg - Nie wiem czy w tamtych czasach Gdańszczanie mieli takie plakaty :P

asn

  • Guest
Opinie o Booster Packu
« Reply #1 on: 01 November 2006, 10:21:23 »
Dużo poprawek:D nowy czołg i nowa mapka :D Bardzo dobry pacz :D

MrX

  • Guest
Opinie o Booster Packu
« Reply #2 on: 01 November 2006, 10:28:01 »
Quote
Plazma :
Nie widziałem jeszcze nowego czołgu i pojazdu


Zmienili Ba64 na Bren Carrier....... Bo było to troszkę niesprawiedliwe ; ) Ba64 śmigał 2 razy szybciej niż SdKfz251. Mogli dodać BRENA jako transporter wieloosobowy....... a niemcom dodać samochód pancerny SdKfz 222 (coś podosbnego do Ba64 dla niewtajemniczonych).

To nie nowy czołg tylko Panzer IV w wersji H czyli z dodatkowymi ekranami bocznymi wieży i po bokach czołgu.

Quote
Plazma :
widzialem Gdańsk i przypomina mi taka jedna mape z mohaa :)


Hmmmmm co Ci to przypomina? obj4? Bridge? Gdyby na tej mapie to niemcy atakowli....... to można powiedziec, że układ byłby podobny : )

--------------------------------------
Fajnie, że jest coś nowego... i fajnie, że za free.
Fajnie, że twórcy gry o nas nie zapomnieli po tym jak już kupiliśmy grę.
Fajnie, że naprawiają błędy a nie tworzą przy tym nowych.
--------------------------------------

coval

  • Guest
Opinie o Booster Packu
« Reply #3 on: 01 November 2006, 11:37:54 »
co do tego plakatu to pewnie reklama:p
mam nadzieje ze dzieki temu tworcy dostali wiecej pieniedzy i przez to wyjdzie jeszcze wiecej dodatków:yes

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Opinie o Booster Packu
« Reply #4 on: 01 November 2006, 15:24:53 »
danzig jest naprawde niezly ale jak jest duzo osob to jest  straszna rzeznia - na dziendbry leca granaty i dosc latwo jest zabic od razu dwoch
pojazdy - uwazam ze nie mialyby sensu na mapie - nikt by z nich nie korzystal z powodu grenade spam (mysle ze zrobili te mape z pojazdami i sie kapneli ze to sa zwyczajne trumny :D )
granaty dymne odgrywaja na tej mapie bardzo wazna role, naprawde wiele zalezy od squad leadera, szkoda tylko ze tak to jest opracowane ze supportujacy sniper przez dym swoic nie ma wlasiciwie nic do roboty

co wiecej, jest tyle przejsc, tuneli, zalomow, ze jak to Goral okreslil : na mapie nie ma gierojów. Po prostu trzeba działać zespolowo - jeden kryje drugiego, bo jak sie leci bez wsparcia to klua w plecy albo z boku jest 100% gwarantowana.

Zdzira

  • Guest
Opinie o Booster Packu
« Reply #5 on: 01 November 2006, 15:47:27 »
danzig jest naprawde niezly ale jak jest duzo osob to jest straszna rzeznia - on nie jest niezły on jest GENIALNY :D

Gdańsk - polecam wszystkim

NiKuTa

  • Guest
Opinie o Booster Packu
« Reply #6 on: 01 November 2006, 15:52:17 »
Nowa mapka to małe piwo. Kazdy moze zrobić mape. Dobrze ze wreszcie dodali nowy czołg który powinien być od początku gry zamiast Pz IVF2.  Balistyka dział nadal skopana - niestety. Nietestowałem narazie jeszcze zmianek w MG, ale mam nadzieje ze sa na plus. Ogólnie patch na PLUS.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Opinie o Booster Packu
« Reply #7 on: 01 November 2006, 16:33:23 »
uuu, zrobic dobra mape jest nadzwyczaj trudno - rysunek jedno, wykonanie drugie, najważneijsze jest, jaka jest jej grywalność
wielokrontie mapy są balansowane w taki sposób, że sie jedna ścianę przesuwa czasem o are cm bo to diametranie zmienia np widoczność w pewnym miejscu albo po prostu czas potrzebny do przebiegnięcia ptrzestrzeni.

pamiętam, że jakiś mapetr z Quake napisał :  dobra mapa ma 3 wejścia do pokoju, ale najwiekszy problem to ulozyć je w niebanalny sposób aby by ł to pomysł oryginalny i nie powodował martwych punktów

zauważ, że na odessie bez czołgu nikt nie biega od niemców wyjściem aby zajśc tower od dajlszej prawej strony.

mikeLL

  • Guest
Opinie o Booster Packu
« Reply #8 on: 01 November 2006, 20:36:55 »
jak dla mnie - sehr gut :D

Soltys

  • Guest
Opinie o Booster Packu
« Reply #9 on: 01 November 2006, 21:19:08 »
Hmm mapka jak dla mnie za szybka(zawsze gram MG)zawsze siedze w oknie i czekam aż ktoś podbiegnie a tu patrze na mape i okazuje się że walka toczy się kilka ulic dalej. Co do czołgu to go nie widzialem wiec nie zabiore głosu w tym temacie:-)

NiKuTa

  • Guest
Opinie o Booster Packu
« Reply #10 on: 02 November 2006, 01:49:18 »
Pograłem troche na nowym patchu i ...
Nadal swietne kwiatki z bronią pancerną. T-34 strasznie rykoszetuje. Stug III F - sry wedłóg autorów Stug III G, (nadal nie zmieniona nazwa), jest jakis dziwny. wedłóg autorów ma mieć 80 mm przedni pancerz. hmm Dziwne bo T-34 z dystansu wiekszego niez jakies 400 m miałby problem z przebiciem stuga od przodu. Notamiast w grze przebija prawie za kazdym razem i nie wazne z jakiego dystansu wali. Wniosek Wstawili Stuga III F z 50 mm pancerzem. Gdy trafiasz w układ jezdny (koła gosienice) pociski rekoszetują :) i czołg moze nadal jezdzić. Balistyka dział zrypana :(

Taka moja skromna refleksja po grze :(

coval

  • Guest
Opinie o Booster Packu
« Reply #11 on: 02 November 2006, 07:54:41 »
jak dla mnei to ta nowa mapka jest bomba!! juz mi sei zaczela podobac i czekam na wiecej gtakich map od Tripwire...:D