Author Topic: problem  (Read 9035 times)

booss666

  • Guest
problem
« on: 05 November 2006, 00:11:17 »
witam potrzebuje pomocy .zaistalowalem gre red orchestra prubuje ja uruchomic przez steam po wpisaniu nazwy i hasla i wcisnieciu dalej wyskakuje steam blad i pisze .ze nie mozna wykonac tej operacji w trybie offline.robie to pietwszy raz i nie wiem.z gory dzieki pozdrawiam,

asn

  • Guest
problem
« Reply #1 on: 05 November 2006, 08:28:29 »
Moze do neta nie jestes podlaczoy :>?

trawiator

  • Guest
problem
« Reply #2 on: 05 November 2006, 13:10:15 »
Przede wszystkim sprawdź czy firewall nie blokuje steama. Jeżeli wyłączenie firewalla nic nie da patrz niżej.
Z tego co widze masz internetdsl czyli na 90% dzielisz łącze z kimś jeszcze, zapytaj się osoby odpowiedzialnej za administrację sieci czy nie blokuje jakichś portów.

Damianx2x2

  • Guest
problem
« Reply #3 on: 13 November 2006, 15:53:26 »
I poradziles sobie z tym ? bo mam taki sam problem :( tylko gdy wczesniej probowalem to steam sie nie uploadowal bo nie chialo a teraz idzie i mam nadzieje ze pojdzie juz :DD

ppp45

  • Guest
problem
« Reply #4 on: 16 November 2006, 18:02:18 »
Jak masz Neostradę, to połącz sie jak podczas instalacji płytek z grą wyskoczy komunikat: "Produkt zostanie teraz zarejestrowany poprzez Steam". Jak połączysz się później, to będzie komunikat, że jesteś offline.
Poza tym zalecam wyłączyć programy anty-wirusowe, bo one też mogą blokować proces.