Author Topic: Pomoc potrzebna  (Read 8770 times)

Yee

  • Guest
Pomoc potrzebna
« on: 01 November 2006, 00:30:28 »
mam bardzo poważny problem z moją RO. nie wiem czy to odpowiednie forum ale mam nadzieje  ze uzyskam pomoc. Czy ktoś natknoł sie na coś takiego że nagle RO znikneło mu ze Steama i nie pokazuje sie w programie, chociaż jest zainstalowane bo wciąż zajmuje miejsce na dysku? właśnie ja taki problem posiadam i nie wiem co mam zrobić...grałem w RO od jakiegoś czasu, a tu nagle go niema i pokazuje mi sie komunikat o ponownym ściąganiu go poprzez steama :(. Nawet nie wiem skąd wpełni usunąc pozostałe pliki po RO które wcześniej już ściągnołem poprzez steama. Prosze pomocy!!

Goral

  • Guest
Pomoc potrzebna
« Reply #1 on: 31 October 2006, 23:47:19 »
Jeśli zaczęło Ci się to dziać po 23:30 dnia 31.10.2006, to znaczy, że zaczęło Ci ściągać update dla RO, o czym się trąbi na stronie głównej.
Dociągnie to będziesz mógł grać.

Yee

  • Guest
Pomoc potrzebna
« Reply #2 on: 02 November 2006, 16:39:37 »
no nie wiem...coprawda to było wtedy ale mi sie pokazalo ze od nowa instaluje gre i pokazal mi sie komunikat ile potrzeba miejsca (że tyle co do normalnej instalacji)...no nie wiem, odinstalowalem i sciagam ponownie zobacze co bedzie...czy teraz tez bedzie mi sie sciagal update jak dociagne do konca czy bedzie odrazu?