Author Topic: Taka mysl...  (Read 17115 times)

kapu

  • Guest
Taka mysl...
« on: 04 November 2006, 19:42:54 »
Moze zrobimy [tzn. admini stronki] sonde na temat "ogniomiota" i jego pojawienia sie w grze. Z tego co widze na roznych stronach wiele osob ma  chec pograc miotaczem ognia. Moze zrobimy jakas petycje do tworcow gry, a ktos bardziej obeznany z lenglydzem rozesle ja na angielskie stronki o RO. Wydaje mi sie ze jesli wielu graczy bedzie tego chcialo moze tworcy RO cos z tym zrobia.

S!b!K

  • Guest
Taka mysl...
« Reply #1 on: 04 November 2006, 23:10:02 »
imo. flame odpada ;] zalatuje Wolfensteinem :)

Zdzira

  • Guest
Taka mysl...
« Reply #2 on: 05 November 2006, 01:52:11 »
dlaczego ? Ja bym Cię trochę podpiekł sibik ;)

A tak szczerze jestem ciekaw jak na silniku UT wyglądałby miotacz-ognia parodia zapewne :)

asn

  • Guest
Taka mysl...
« Reply #3 on: 05 November 2006, 08:27:43 »
W czasie wojny miotacz żołnierze dostawali za kare i była to bardzo niebezpieczna bron... Glupi pomysl i ciezko bedzie to na silnik UT dodac...

kTOTotaki

  • Guest
Taka mysl...
« Reply #4 on: 05 November 2006, 15:33:11 »
assasin oczywiscie silnik ut ma obcykany na maksa oraz wie co i jak :>
jak bedzie to fajnie jak nie to tez fajnie ;d

Zdzira

  • Guest
Taka mysl...
« Reply #5 on: 05 November 2006, 16:11:40 »
nie wiem jak wy ale ja zauważyłem, że wszystkie pomysły według assasina są głupie. A wiesz co znaczy po angielsku przydrostek ass??



Guz

  • Guest
Taka mysl...
« Reply #6 on: 05 November 2006, 16:20:00 »
Co do silnika tpo chyba nie ma zadnej gry, gdzie miotacz plomieni dzialal by realistycznie, tzn. by substancja palna przyklejala sie do scian ciala, pojazdow etc. Co do wygladu nie byl bym takim pesymista, BF42 tez nie nadawal sie do zrobienia efektownego miotacza ognia, jednak tworcom moda Forgotten Hope wyszlo to nawet niezle.

Zdzira

  • Guest
Taka mysl...
« Reply #7 on: 05 November 2006, 16:32:47 »
Quote
Guz :
Co do silnika tpo chyba nie ma zadnej gry, gdzie miotacz plomieni dzialal by realistycznie, tzn. by substancja palna przyklejala sie do scian ciala, pojazdow etc. Co do wygladu nie byl bym takim pesymista, BF42 tez nie nadawal sie do zrobienia efektownego miotacza ognia, jednak tworcom moda Forgotten Hope wyszlo to nawet niezle.


ahh pamiętam te okrzyki na TS [SBS] na Iwo Jima "smażyć smażyć!!" :) Sherman z miotaczem ognia był mordercą "japsów" !

AC| AdRain

  • Guest
Taka mysl...
« Reply #8 on: 05 November 2006, 17:31:24 »
aa zdira Ty na początku też nie chciałes miotacza ognia ;P

no i co z tego, że za  kare assasin? myślisz że nie było by chętnych do podpiekacza? :D przecież to jest super zabawa ;) fajny byłby efekt jak żołnierz dostaje w butle i wybucha podpalając towarzyszy... ahh boskie!

kapu

  • Guest
Taka mysl...
« Reply #9 on: 06 November 2006, 14:11:02 »
Jednak wiekszosc chciala by tego to moze jednak umiescicie sonde na stronie glownej i zobaczymy :D. A potem jesli pomysl zaskoczy moze jednak zrobi sie petycje :>?! Wydaje mi sie ze na silniku UT mozna wysmazyc wiele rzeczy, a z miotaczem ognia nie bylo by problemu. Moglo by to wygladac jak taka wielka ognista struga, nie koniecznie musiala by sie przyklejac, po prostu leciala by po paraboli a soldat nie mogl byc sie poruszac w czasie strzalu. Mysle ze to nic trudnego dla tworcow RO.

Zdzira

  • Guest
Taka mysl...
« Reply #10 on: 06 November 2006, 14:18:56 »
@AdRain i nadal chce .. lol ..
@Kapu jestem za miotaczem jak i koktajlami mołotowa.

Można by zrobić taką sondę ale to już leży w rękach Gorala ;)

trawiator

  • Guest
Taka mysl...
« Reply #11 on: 06 November 2006, 21:12:42 »
Sonda już gotowa, zapraszam do głosowania.

kapu

  • Guest
Taka mysl...
« Reply #12 on: 10 November 2006, 11:10:29 »
Dziekuje wam za poparcie i zrobienie sondy [myslalem, ze to nie przejdzie bo z adminami mam troche na pienku]. Jestem ciekaw jakie zainteresowanie taka sonda wzbudzila by na forum oficjalnej strony RO, o ile juz tam nie ma takiego tematu. Moze kiedys tworcy RO zrobia nam ta radoche i ujrzymy zarowno koktajle jak i "ogniomioty" w naszej ulubionej grze :D.

Edit: Wlasnie dodalem temat na angielskim forum odnosnie tego ale strzasznie lamana anglieszczyzna wiec nie wiem czy sie domysla "o so chozi".

S!b!K

  • Guest
Taka mysl...
« Reply #13 on: 10 November 2006, 11:30:47 »
Wlasnie xD Te Sondy imo. sa troche "biedne" typu "Steam po polsku czy nie ?" "Skorka RO na Steam??" Wezcie cos zywszego ;) A wracajac do FT i KM to mi sie wydaje ze to sie nie sprawdzi ;] Po co komu FM jak zginie od serii z Ppsh'ki lub jakiegos bolta ?? A KT dopiera bida ^^ rzucisz na ziemie i co bedzie sie palila przez 5 min ?? Imo. bez sens ;]

303_Sid

  • Guest
Taka mysl...
« Reply #14 on: 10 November 2006, 12:23:13 »
Witam
IMO FT nie przejdzie..  :)

za to naszła mnie ostatnio taka myśl, czy można by wprowadzić opcję podobną do ostrzału artyleryjskiego, tylko nieco mniej destrukcyjną. Chodzi o wsparcie lotnicze. Proces wskazania obszaru ataku był by taki sam jak w przypadku art.
Powiedzmy, że po wskazaniu miejsca ataku samolotów, para mysliwców przelatuje tam w odstępie 30s. i wali z KM. i powiedzmy 1 bombkę.
Szansa na przeżycie jednostki atakowanej w tym rejonie była by większa, natomiast skutecznie by ją przypiliło do ziemi na czas ataku i zorganizowanie obrony/kontrataku przez drużynę przeciwną  :)  Coś w tym stylu  :)