Author Topic: Jakieś dziwne przeskakiwanie obrazu, prosze o rade.  (Read 10754 times)

Yee

  • Guest
Jakieś dziwne przeskakiwanie obrazu, prosze o rade.
« on: 06 November 2006, 15:17:09 »
Przepraszam że sie narzucam ale mam kolejy problem. Jest on już od samego zainstalowania RO. Jak ktoś do mnie strzela albo następuje jakiś wybuch to na obraz wskakuje mi jakaś...hmm nie wiem co to jest, tekstura czy coś takiego obrazująca z czego jest złożony model mojej broni w tej grze. Nie wiem czemu to mam, gre miałem ściąganą przez Stema a nie instalowaną z płyty więc tymbardziej nie wiem czym może byś spowodowany ten problem...licze że ktoś wie jak zaradzić bo nie da sie przez to wydajnie  grać i pokazywać swoich umjejętności w pełni.
Prosze o pomoc.:blush

asn

  • Guest
Jakieś dziwne przeskakiwanie obrazu, prosze o rade.
« Reply #1 on: 06 November 2006, 15:48:55 »
Pewnie chodzi mu ściemniane się ekranu lub jego trzęsienie się... To nie jest żaden problem tylko cecha tej gry...

Yee

  • Guest
Jakieś dziwne przeskakiwanie obrazu, prosze o rade.
« Reply #2 on: 07 November 2006, 17:17:57 »
nie w tym rzecz...wskakuje mi obraz budowy broni, jej skin tak zwany, podnmienia sie takie pliki jak sie chce stuningować w grach wygląd czegoś. Np. jak trzymam granat to pokazuje mi sie skin budowy granatu....i tak ze wszystkim. nie da sie grać czasami. Ktoś wie o co chodzi?

Goral

  • Guest
Jakieś dziwne przeskakiwanie obrazu, prosze o rade.
« Reply #3 on: 07 November 2006, 18:01:00 »
Zobacz tutaj strona 15, na punkt 4.2.4, możliwe, że teraz zamiast czarnego ekranu pojawiają się te tekstury o których piszesz.

Yee

  • Guest
Jakieś dziwne przeskakiwanie obrazu, prosze o rade.
« Reply #4 on: 10 November 2006, 19:23:07 »
wielkie dzięki Góral. Podziałalo i teraz moge normalnie grać...no i jestem coraz lepszy oczywiście :D