Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Boro.Szukam klanu

<< < (3/7) > >>

AC| AdRain:
poczytajcie sobie ich forum ;D (bez obrazy ofkz)

"No było spoko wyciągnęłem 110 punktów a on 96" ;P widać co dla chłopaków jest najważniejsze, btw. no rzezczywiście nie ma ani jeden 16 lat ;) a na serwerze wciskali nam, że są dorośli (sic), chłopaki... jak przejdziecie mutacje to wpadajcie ;D

poza tym dalej na forum :) pisze:

"Nie szukamy graczy którzy chcą sobie robić żarty itp. Szukamy graczy dobrych"

ehh.. nie załapie się.. przynajmniej jak narazie ja, prezes i chyba clevinger... wszyscy jesteśmy cytuje: CIENIASAMI i NUBKAMI ;)

Czeresniak:
fajne stronki - na jednej stoi napisane że przekroczono limit transferów (widać popularna) a na drugiej - "Przepraszamy, ale to forum jest obecnie niedostępne, gdyż zostało wyłączone przez właściciela. Zapraszamy później." :D

S!b!K:
Adrain zgodze sie z toba ... jestes cienias XDDD joke

Vojtas:
Przepraszam nie pytalem sie mamy czy moge grac. Ona niewie że Red Orchestra jest od 16 lat. To fajnie że Boro bardzo dobrze gra. A Artur chyba nie zaczol bez powodu?Macie racje bo nie powinien wyzywac was od Noobkow ale podobno go też wyzwano. Niechcemy żadnej ''wojny'' i to zle ze szukamy dobrych graczy?  Nikt nie mowil że jestesmy dorosli, niby kto wam to ''wciskał'' na serwerach że jestesmy dorosli? Niewiem co od nas chcecie ale ja was nie wyśmiewalem, szanuje wasze klany itp. i nic do was niemam. Nie bronie Artura. Pozdrawiam wszystkich

Guz:

--- Quote ---Vojtas :
Przepraszam nie pytalem sie mamy czy moge grac. Ona niewie że Red Orchestra jest od 16 lat.(...)

--- End quote ---


Jest taka prosta zasada "Nieznajomosc prawa nie zwalnia z jego stosowania" :satisfied

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version