Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Boro.Szukam klanu

<< < (4/7) > >>

Damianx2x2:
To trzeba było mamie pudełko pokazać :

Soltys:
Ehhh, Vojtas zdarzają się w szczególnie w młodych klanach tzw. "czarne owce", które psują człą przyjemnośc z gry na treningu i meczach, u nas był 20_cent i SS_Marcin9, obydwaj wylecieli za to samo "zachowanie niegodne członka klanu". Powiem ci jedno zwracaj uwagę na to co mówią na serverach publicznych twoi koledzy, Artura znam krótko ale zdążyłem sie przekonac ze nie jest niewinnym aniołkiem który nic takiego nie robi, jak co do czego przyjdzie to mają wszystko w d..... Taka jest moja opinia pod względem tego off-topa.

Vojtas:
Dziekuje Sołtys. I Was jeszcze raz przepraszam, troche mi sie przykro zrobilo jak troche nas wyśmialiście. :con

AC| AdRain:
ja i chyba inni gracze RO (przynajmniej Ci grający od DŁUŻŻŻŻSZEGO CZASU) ...  cieszą się z pojawienia się nowych klanów na scenie RO tym bardziej Polskich i raczej nikt z nas widząc nowy klan, nie wyzywa ich z nudów. Ogólnie to luz jest, bo przeprosiłeś za zachowanie "pRO" kolegi i nie będe was skreślać i chyba inni też, CoH też miał takie czarne owce, ale już się ich pozbyli i mimo młodego wieku gracze ci zachowują się godnie noszenia swojego tagu.

aha ARTUR wciskał że jest dorosły, stwierdził że już jest dorosły i przeszedł mutacje nawet -.-

Nie będziemy wyśmiewać waszego klanu, tylko.. nikt nie zdzierży zachowania takiego Arturka który myśli, że  jest Don Corleone i jego pyskówki nie szkodzą klanowi... a szkodzą.

Vojtas:
Bym go wyrzucil ale by nas zostało..... 3 w tym jednego prawie caly czas niema :(( pojawia sie tylko na pare minut i znika. Mowilem mu żeby sie nie wdawał w dyskusje... bo oni są doświadczeni itp. To chcial pokazać klase. Staram sie zdobyć nowych członkow.... ale troche cieżko. A tak na Marginesie to jak to bylo z tym Arturkiem? :) Wiem, ze to juz jest mniej wazne.... ale jestem ciekaw heh :D .

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version