Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Boro.Szukam klanu

<< < (6/7) > >>

Soltys:
<|^_-|> ale nawrócenie.

coval:
za tydzien zapomni i tak o tym co obiecal:p

Alex:

--- Quote ---AC| AdRain :
Boro tak, zdaje mi się, że tak ;) bo oficjalnie rekrutacje już zamknęliśmy bo jak sie pchają to się pchają sami nowi, ale potrzebujemy jeszcze 2-3 starszych graczy ;) ........

--- End quote ---


Niedokładnie tak. Starszych owszem, ale przede wszystkim aktywnych tzn. takich co graja przynajmniej po 1 godzinie dziennie (lub co drugi dzień). Mamy w klanie dość sporo "niedzielnych" graczy zjawiających się tylko na mecze, oprócz tego nie znają nawet map na których grają.

Jeżeli masz czas na prawie codzienną grę (skill jest dla mnie mniej ważny) odezwij sie na gg 7420374 (mało kiedy jestem widoczny).
Jeżeli grasz tylko w piątek, sobotę i niedzielę to daj sobie spokój.


A co do graczy typu "Artur" (pospamuję tutaj, bo ten temat tak fajnie się rozwija) to uważam, że ci co zapominają, że to jest tylko gra i obrażają innych na serwerze (tym bardziej wielokrotnie) nie rokują żadnych szans na poprawę. Zresztą zwróćcie uwagę, że ci co wyzywają i obrażają innych najczęściej nie prezentują żadnego poziomu gry lub baardzo mierny. I tylko wyzwiskami mogą to nadrobić. Są tylko dwa sposoby na pozbycie się takiego "upierdliwca" - totalna ignorancja lub zmiana serwera (jest jeszcze trzeci-kick lub ban ale na to trzeba być adminem).


Coval ma rację-przy najbliższej okazji zapomni.

Yab_PL:

--- Quote ---ciocia|Ola :
Co Wy tak szastacie tym &#8222;bardzo dobrze&#8221; :) &#8211; umie grać chłopak &#8211; potrafi zaskoczyć. Nieraz w duszy wkurzałam się jak Boro mnie zatrzymywał :) kulkami które nie powinny boleć a jednak przez jego umiejętność powalania wirtualnym ołowiem bolało :)

--- End quote ---

wow, romantycznie zabrzmialo :]

[1stCav]SokoleOko:
Boro, ciekaw jestem w ilu klanach będziesz chciał próbować swoich sił i ilu ludzi będziesz blokował na GG? :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version