Author Topic: Problem z logowaniem na forum  (Read 9948 times)

Wawer

  • Guest
Problem z logowaniem na forum
« on: 13 November 2006, 23:23:40 »
Jak w temacie. Kumpel zajerestrował sie na stronie ale nie może sie zalogować. Po wpisaniu loginu i hasła pokazuje się informacja: "zostałes zalogowany, za chwilę nastąpi przekierowanie" a nastepnie pojawia się na stronie startowej i niestety jest niezalogowany. Próbowałem wejśc na jego konto z mojego kompa i to samo. Dodatkowo rejestracja też nastapiła z dużymi problemami. Problem z logowaniem trwa od kilku godzin.
Jeśli ktokolwiek wie o co chodzi będe wdzięczny za info.

Goral

  • Guest
Problem z logowaniem na forum
« Reply #1 on: 13 November 2006, 23:32:12 »
Wiesz, przeważnie pomaga podanie nazwy konta...

Wawer

  • Guest
Problem z logowaniem na forum
« Reply #2 on: 14 November 2006, 00:58:58 »
Może jestem zakrecony ale zwykle logując się podaje login\nick i hasło. To wystarcza do zalogowania. Kumpel ma nick TWin_78. Wpisywalismy obaj jego nick/login, jego hasło i nic. A w użytkownikach jest jako aktywny. Nie chce nikomu głowy zawracać ale już sam nie wiem o co chodzi...

trawiator

  • Guest
Problem z logowaniem na forum
« Reply #3 on: 14 November 2006, 01:06:47 »
Istnieje taka opcja jak "Lost your password?", polecam sprbowac.

Wawer

  • Guest
Problem z logowaniem na forum
« Reply #4 on: 14 November 2006, 01:30:20 »
Problem w tym że hasło jest raczej dobre... pojawia sie potem napis: "Witamy, zostałes poprawnie zalogowany, przekierowanie" No nic mimo to popróbujemy jutro. Pozdrawiam i dzięki za poświęcenie uwagi.

AC| AdRain

  • Guest
Problem z logowaniem na forum
« Reply #5 on: 14 November 2006, 07:27:04 »
Prawdopodobnie rejestrował się z czegoś innego niż IE i teraz do niego powrócił, miałem podobny problem, zarejestrowałem się przez mozille, ale przez IE już tego nie mogłem zrobić i wyskakiwał identyczny komunikat jak u Ciebie

trawiator

  • Guest
Problem z logowaniem na forum
« Reply #6 on: 14 November 2006, 10:04:53 »
To z jakiej przegladarki sie rejestrowales nie ma najmniejszego znaczenia.
Problemem TWin_78 sa njaprawdopodobniej ciasteczka. Moja propozycja jest taka by wyczyscic ciasteczka w przegladarce i wtedy probowac sie zalogowac uzywajac adresu http://www.red.orchestra.pl

ciocia|Ola

  • Guest
Problem z logowaniem na forum
« Reply #7 on: 14 November 2006, 15:22:25 »
Tak... tak... zgadzam sie z trawiatorem – ciasteczka nie zawsze sa zdrowe :)

Wawer

  • Guest
Problem z logowaniem na forum
« Reply #8 on: 14 November 2006, 18:45:19 »
Problem rozwiązany, przyczyn problemów nie wykryliśmy, po prostu nagle się udało i już. Dzięki za pomoc.