Author Topic: RATUNKU!!!  (Read 9966 times)

ppp45

  • Guest
RATUNKU!!!
« on: 17 November 2006, 12:14:17 »
Mam problem z uruchomieniem RO. Kiedy klikam na skrót, albo poprzez Steam wyświetla mi się coś takiego:




Kiedy wchodzę przez ścieżkę - C:\gry\Red Orchestra\steamapps\common\red orchestra\System - to gra mi się włącza, ale w trybie offline. Mało tego, kiedy wezmę practice, to podczas ładowania mapy gra się zamyka i pokazuje mi się taki komunikat:




Proszę, powiedzcie co mam robić?!


PS Żeby powiększyć obrazy, trzeba na nie kliknąć.

Damianx2x2

  • Guest
RATUNKU!!!
« Reply #1 on: 17 November 2006, 14:37:12 »
Mialem to samo, zrobilem reinstal gry, i poszlo :))

ppp45

  • Guest
RATUNKU!!!
« Reply #2 on: 18 November 2006, 08:29:51 »
Ale co miałeś, to pierwsze czy drugie? Bo to pierwsze jest jak chcę uruchomić grę, a to drugie jak chcę zagrać w trybie practice. A tak na marginesie, czy 384 MB RAM wystarczy, żeby grać w RO?

PrezesOi

  • Guest
RATUNKU!!!
« Reply #3 on: 18 November 2006, 10:04:08 »
w twoim przypadku trudno cos doradzic-twoj komputer  (procesor, pamiec, grafika) sa albo za slabe do RO albo w najlepszym przypadku lapią sie do wymagan minimum.
1. ustaw stały plik wymiany (pamięć wirtualną) na  1GB
2. zwolnij kilka giga na dysku systemowym

...idzie gwiazdka, zacznij urabiac swiętego zeby przyniosl ci nowy komputer ;)

ppp45

  • Guest
RATUNKU!!!
« Reply #4 on: 20 November 2006, 08:35:07 »
Dzięki za radę. Faktycznie, muszę ustawić więcej pamięci, bo 384 to niedużo, ale co do dysku systemowego, to przed instalacją RO zwolniłem trochę miejsca i jest wolne 7,2 GB. Możliwe, żeby to było za mało?

cichy

  • Guest
RATUNKU!!!
« Reply #5 on: 20 November 2006, 19:13:29 »
Jako że uważam że bez sensu mnożyć podobne tematy to podczepię się do tego.
Moje problemy zaczęły się od wgrania ostatniej dużej aktualizacji, wcześniej ich nie miałem mimo że grę mam od polskiej premiery. Oto moje przekleństwo:


Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 2012 MHz with 1023MB RAM
Video: RADEON 9550  (6635)

CreateTexture failed(8007000E).

Historia: FD3D9Texture::Cache <- FD3D9RenderInterface::CacheTexture <- FD3D9RenderInterface::HandleCombinedMaterial <- FD3D9RenderInterface::SetSimpleMaterial <- FD3D9RenderInterface::SetMaterial <- FCanvasUtil::Flush <- UCanvas::DrawTile <- UCanvas::execDrawTextClipped <- (ROHud RO-Tsarevitch-B9.ROHud @ Function ROEngine.ROHud.DisplayMessages : 0347) <- UObject::ProcessEvent <- (ROHud RO-Tsarevitch-B9.ROHud, Function ROEngine.ROHud.PostRender) <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- Level Tsaveritch <- UpdateWorld <- MainLoop <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Realloc <- 65686372 0 FArray <- FArray::Realloc <- 0*2 <- FMallocWindows::Free



Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 2012 MHz with 1023MB RAM
Video: RADEON 9550  (6635)

CreateIndexBuffer failed(8007000E).

Historia: FD3D9IndexBuffer::Cache <- FD3D9RenderInterface::SetIndexBuffer <- USkeletalMeshInstance::Render <- FDynamicActor::Render <- FDynamicActor::Render <- RenderLevel <- RO-Kuzernki.myLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- Level RO-Kuzernki <- UpdateWorld <- MainLoop <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Realloc <- 65686372 0 FArray <- FArray::Realloc <- 0*2 <- FmallocWindows::Free



W momencie gdy któryś z tych błędów się pojawi gra się kończy a pulpit windowsa zmienia  rozdzielczość na 800x600 i 4bitową paletą kolorów. Niestety dzieje się to dość często i nie wiem jak temu doradzić. Czy ktoś wie co jest nie tak?

Sadek76_pl

  • Guest
RATUNKU!!!
« Reply #6 on: 28 November 2006, 10:04:00 »
I ja tak czasami mam ale to nie wina sprzetu o ile pamietam w grze Americas Army też tak miałem i nie bardzo można to zmienic ktos tu pisał ze za mało ramu albo wpisac w ro.ini ram tez zwiekszałem z 762 do 1,5 G i nic to nie dawało zmieniłem karte agp i nic cały system na nowo włącznie z instalacją gry na nowo i cały czas to samo.Po prostu tak bywa mysle ze to jakies bledy w silniku gry unreal czy to przypadek że RO i Americas Army wykakuje taki bład?? Nie bo obie gry sa na silniku unreala dodam jescze ze gram w inne sieciówki i takich błedów nigdy nie miałem.