Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

klan [DESTINY] szuka chetnych

<< < (5/8) > >>

ciocia|Ola:
A nie lepiej kupić bukiecik tulipanków i szepnąć żonie do ucha - pięknie dzisiaj wyglądasz, proszę kwiatki dla Ciebie moje kochane bóstwo.
Gwarantuje wolny wieczór przy komputerze - no chyba, że wasze działanie podziała na nią wybitnie stymulująco - to spędzicie  wieczór zupełnie gdzie indziej :) w też ciekawy sposób :D a może nawet ciekawszy.

YankeSmgn:
Rozumiem, ze skoro wypowiedzieliście się w tym temacie to chcecie do klanu ? jupiii, ale będzie ekipa :]
A tak na poważnie, proszę bez spamu. Bo już nie widać, ze pisałem o rekrutacji.

Yab_PL:

--- Quote ---YankeSmgn :
Rozumiem, ze skoro wypowiedzieliście się w tym temacie to chcecie do klanu ? jupiii, ale będzie ekipa :]
A tak na poważnie, proszę bez spamu. Bo już nie widać, ze pisałem o rekrutacji.

--- End quote ---

Yankes Ty brutalu!:love:D

pprzemo:
:satisfied nie zrozumielismy sie moim jedynym problemem jest zakaz wydzierania sie do mikrofonu.!!! czyli brak mikrofonu ;) sluchawki mam---> jezeli to nie przeszkoda .to kiedy moge sie zglosic na  tescik:P
moje specjalizacje -tank -funkcja dowolna
                            - piechota- Mg  [mam nadzieje ze doprosze sie uzupelnienie amunicji;) ]

ps: ze wzgledu na rozne godziny pracy grywam w roznych porach dnia..
gg w profilu:)
znajomosc map standartowych dobra ale nie zachwycajaca:P

Yab_PL:

--- Quote ---pprzemo :
:satisfied nie zrozumielismy sie moim jedynym problemem jest zakaz wydzierania sie do mikrofonu.!!! czyli brak mikrofonu ;) sluchawki mam---> jezeli to nie przeszkoda .to kiedy moge sie zglosic na  tescik:P
moje specjalizacje -tank -funkcja dowolna
                            - piechota- Mg  [mam nadzieje ze doprosze sie uzupelnienie amunicji;) ]

ps: ze wzgledu na rozne godziny pracy grywam w roznych porach dnia..
gg w profilu:)
znajomosc map standartowych dobra ale nie zachwycajaca:P

--- End quote ---

tankowych map zazwyczaj sie nie gra na CW, do MG mamy juz kogos, no ale Yankes jest najwyzsza instancja co do rekrutacji...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version