Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

gracz niedzielny :)

(1/1)

savon:
pytanko

gram od chyba 2 miechow w RO, wczesniej grywalem w CS i troche w AA (over net) i wiele tytulow wojennych w singlu (chyba wszystko co wyszlo od czasow Wolf3D ;) )

szukam ekipy z ktora moglbym pograc bo w RO trzeba grac ekipa ktora sie w miare komunikuje i troche zna swoje mozliwosci

moim problemem jednak jest to ze gram niereguralnie a czesto zdaza mi sie miec spore przerwy w graniu wogole (typu nie gram caly tydzien) - niestety.. praca, dom, rodzina ... ech... skonczyly sie czasy wolnego grania przez cale noce :P gram w tygodniu wieczorami, niekiedy w weekendy rowniez wieczorami (godziny od 21 do ok 2)

czy w takim wypadku znajdzie sie ekipa ktora mnie przygarnie ?? ;)

Guz:
Czyli jednym slowem szukasz klanu 4FUN, mam dla ciebie niestety zla wiadomosc, chyba zaden polski klan nie nastawia sie na rozgrywke strcite 4FUN. Co nie zmienia faktu ze zycze szczescia w szukaniu

=PWS=GaNpO666:
Ja cię wezmę do klanu =PwS= narazie mało rozwiniety klan...Ja też mam mało czasu na grę.!:no Ale chętnie Cię przygarnę...zapraszam na forum   www.redorchestrapws.fora.pl

savon:

--- Quote ---=PWS=GaNpO666 :
Ja cię wezmę do klanu =PwS= narazie mało rozwiniety klan...Ja też mam mało czasu na grę.!:no Ale chętnie Cię przygarnę...zapraszam na forum   www.redorchestrapws.fora.pl

--- End quote ---


mam na razie jedna oferte ale jeszcze nic przesadzonego :) zobaczymy jak sie sprawdze no i ktory z klanow da lepszy zold ;)

Navigation

[0] Message Index

Go to full version