Author Topic: Nowe konto Steama problem  (Read 9818 times)

Klaus

  • Guest
Nowe konto Steama problem
« on: 01 December 2006, 15:30:44 »
WITAM

Mam problem z grą Red orchestra. Dzis tano dostałem ją i chciałem zagrać. Zainstalowałem ją i jako, że nigdy nei miałem konta w Steamiem musiałem założyc nowe.  Wypełniłem wszystkie pola (login i hasło) i kliknąłem dalej. Pojawił sie komunikat: "Nie można wykonać tej operacji
w trybie offline. Kiedy zakładam nowe konto jestem cały czas w internecie, o co chodzi z tym offline? Potem zamknąłem tamten komunikat i wpisałem mail i sekretne pytanie. CHciałem skończyc i kliknąłem dalej. Wtedy pojawia sie taki komunikat:

SteamProcessCall(CreateAccount)(0xab0005,0xe47fc70,0xe47fd78) failed with error 201: Cannot  perform this operation while offline.



O co w tym chodzi? bardzo proszę was o pomoc...

asn

  • Guest
Nowe konto Steama problem
« Reply #1 on: 01 December 2006, 15:49:02 »
może firewall?

Damianx2x2

  • Guest
Nowe konto Steama problem
« Reply #2 on: 01 December 2006, 16:17:58 »
Nie miałem to samo, po prostu steam ma czasami problemy, spróbuj wieczorkiem to na pewno pójdzie, ale nie zmartw sie bo dzisiaj raczej nie pograsz bo czeka Cię dłuuuuga aktualizacja :D

Klaus

  • Guest
Nowe konto Steama problem
« Reply #3 on: 01 December 2006, 19:43:01 »
Myślisz, że jutro będę mógł załozyć na steamie konto? :) Kurczę człowiek chce grać a tu taki pech:D

Damianx2x2

  • Guest
Nowe konto Steama problem
« Reply #4 on: 01 December 2006, 20:02:44 »
No spróboj teraz ja jak zakladalem to mialem tak samo, potem po jakis 2-3 godzinach dało sie juz,zainstalowalem gre i mysle ze sobie pogram a tu aktualizacja steam i komp zostal na noc wlaczony a nastepnego dnia UCZTA :) warto czekac heh

Klaus

  • Guest
Nowe konto Steama problem
« Reply #5 on: 01 December 2006, 21:13:56 »
Nadal nie mogę załozyc konta:(

Spróbuje jutro:)\

A tak ogólnie dzięki za pomoc:D

Ogoor

  • Guest
Nowe konto Steama problem
« Reply #6 on: 01 December 2006, 21:39:47 »
Obciążenie Steama masz podane tutaj.
Sądzę, że to raczej wina wyciętych portów.
Klient Steama wymaga oblokowania tych portów:
UDP 1200 (dla Friends)
UDP 27000 do 27015 włącznie
TCP 27020 do 27050 włącznie

Możesz sprawdzić, czy masz wymagane przez Steam porty odblokowane klikając TUTAJ

Klaus

  • Guest
Nowe konto Steama problem
« Reply #7 on: 02 December 2006, 10:29:42 »
Quote
Możesz sprawdzić, czy masz wymagane przez Steam porty odblokowane klikając TUTAJ
 


Kiedy klikam na linka pojawia się okno Steam i tam musze wybrać zrobic nowe konto albo zalogować się na istniejące:(

Ogoor

  • Guest
Nowe konto Steama problem
« Reply #8 on: 02 December 2006, 12:01:08 »
Jeśli masz na kompie firewalla  to sprawdź czy on przepuszcza połączenia Steama. Jeśli to jakiś LAN to poproś admina o odblokowanie tych portów.
Konto możesz spróbować założyć np. u kumpla.
IMHO to raczej problem wyciętych portów.