Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (21/93) > >>

Goose:
W RO najbardziej podobaja mi sie zorganizowane dzialania piechoty (dowódca rzuca dymne rzuca rozkazami mam ze soba amunicyjnego i pełna kooperacja)
I tutaj śle wyrazy szacunku dla Cioci Oli która na "Basówce" zatrzymywała całą "ekipę flankującą" nie jeden raz :D

_KaszpiR_:
na odessie, jestem ruskiem z SAR'em, i widze jak nasi wbiegaja i jeden niemec z automatu ich chyba 4 wykosil
nagle kula z boku i czekam na respa w apartamentach.
respawuje sie dokladnie przed tym niemcem z automatem w chwili po tym jak przeladowal i ma pely magazynek
a ja przyadkiem wciskam klawisz i co robie? zakładam bagnet :) a ten do mnie pruje w amoku

po 4 skokach w miejscu wspomagany ogniem z karabinu zszokowanego niemca wyslalem mu kule w cialo i padl (juz nie chcialem sie rzucac z bagnetem bo prawde mowaic wydawalo mi sie ze nie przezyje

ale moj ludzik pokazywal uszkodzenia wszedzie oprocz lewej stopy

Robson:
Goose, chodzi Ci o wczorajszą gre?
Fakt Ciocia Ola ładnie zastrzymywała op4'ów czyt. przeciwników (przyzwyczajenie z AAO xD ),
btw. podobały mi się pytania Goosa, "ładnie to widzieć przez krzaczki?" :D widziałem nogi wystające z krzaków, to celowałem troche w lewo i strzelałem :wink
Ale walka była zacięta, akurat skończył się czas, jak niemcy byli prawie na statcji.
Dzięki za gre :wink

B!G M00N:
Wrażenia z gry. Na początku - grafa. Ujdzie w tłoku. Nie chce mi się uwierzyć że silnik Unreal2 aż tak się zestarzął. Potem fizyka - szfankuje oj mocno szczególnie hitboxy na pojazdach. To musi być porawione. Animacje sa do kitu i tyle. Muzyki nie ma ale mnie to nie przeszkadza za to odgłosy artylerii... poezja. Cóż. Gra się wspaniale. Nikt się nie pluje, że kampie :P. A to co zostaje z człowieka po zetknięciu z granatem wygląda tak ja powinno. Gra ma jeszcze wiele bugów. Mam nadzieję, że niedługo wyjdzie patch poprawiający to i owo.

ciocia|Ola:
Goose, Robson dziękuje, ze komplementy to miłe, ale powiem tak - sami włazili pod lufę :) Sympatyczne farty :) nic więcej :)
Dzięki za grę - miło było.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version