Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (22/93) > >>

Goose:

--- Quote ---Animacje sa do kitu i tyle
--- End quote ---

Gust ? Nawet jeśli to skomentuje - taki "pr0" CSS i DoD : S to maja dopiero zrypane animacje.

--- Quote ---Potem fizyka - szfankuje oj mocno szczególnie hitboxy na pojazdach.
--- End quote ---

G*** prawda ci powiem - nie zauważyłem żadnych błędów - może potrzebujesz jeszcze "ogłady" :P
Zresztą...wiem , że nie mam prawa porównywać tego do DoD : S czy CSS...ale porównuje ze względu na to , że sa "dostepne" przez steama. A więc - CSS i DoD:S maja najbardziej zrypane hitboxy....może dlatego nie odczuwam tego w RO....a może faktycznie wszystko w porządku...
Eh rozpisałem sie.
Pozdrawiam :)

ciocia|Ola:
Goose co ty mówisz &#8211; przecież to gołym okiem widać, że animacja w RO jest gorsza od animacji postaci w CSS o DoD. W RO biegają, jak to ktoś powiedział na serwerze, &#8211; &#8222;Czemu oni biegają jakby kije połknęli?&#8221;
Co do hitboxow się musze zgodzić ze w CSS to jakaś porażka chyba, nawet film jakiś w necie oglądałam gdzie było widać takie duchy biegające przed albo za postacią i trafienia zaliczane, &#8211; ale to było na zwolnionym odtwarzaniu :) komiczna sytuacja jak gość skacze &#8211; jest już na ziemi a hitbox jeszcze u góry i zaliczone trafienie i krew u góry ;)
Nie wiem jak tam w RO z tymi hitboxami, ale chyba OK i tak się dziwie, że mogę grać, kiedy mam 15 klatek w stresie &#8211; jak ja w ogóle trafiam?!? Cuda niewidy :)

Goose:
A ...y...tego....fakt o bieganiu zapomniałem...
Ale animacje ładowania broni do tej pory mi imponuja ;)

Goral:
Ciociu, choć raz wciel się w rolę Niemca (nie musisz zabijać Ruskich) i wpakuj się do pełnego transportera. Przyjrzyj się każdej postaci siedzącej na różnych miejscach w pojeździe... Fajne animacje :)

AC| AdRain:
Goral no świetne!!!! :D
Jeden płacze
drugi się modli
trzeci wybija jakiś rytm

po prostu rozwala mnie ta animacja!!!! :D

Oftop. Nie gram w DoDa ale wchodzę na www.gry.wp.pl i czytam że jest to przerobiony TS na jego silniku... wchodze do sklepu czytam że jest to gra na silniku Hallife2... może mi ktoś wytłumaczyć jak to z tym DoDem jesT?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version