Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (23/93) > >>

WoytAS_PL:
Wybaczcie male OT ale tak czytam ze wielu graczy ze strony Battlefielda 2 ucieklo do RO (patch 1.3 :(( )
Hmm ide w wasze slady panowie , dopiero co zamowilem Red Orchestre i mam nadzieje ze okaze sie bardziej udana produkcja od Battla :)

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na serwach ( a propo ile serwow stoi na obecny czas ? )!!!!

AC| AdRain:
powie ktoś co miedzy innymi zchraniono  w patchu 1.3? tak w skrocie...

mieliście kiedyś takiego:buga:laga:celowe przez twórców:

że musieliscie 2x opróżnić komore na kolejny nabój? mi się tak już zdarzyło pare razy... strzeliłem, opróżniłem komore (nie zwróciłem czy łuska wyleciała), naciskam na spust a tu dupa.. jeszcze raz

Robson:

--- Quote ---AC| AdRain :mieliście kiedyś takiego:buga:laga:celowe przez twórców:
że musieliscie 2x opróżnić komore na kolejny nabój? mi się tak już zdarzyło pare razy... strzeliłem, opróżniłem komore (nie zwróciłem czy łuska wyleciała), naciskam na spust a tu dupa.. jeszcze raz

--- End quote ---


Tak, i to pare razy, czasem to jest denerwujące, jak masz kogoś na muszce i tylko strzelić a tu znowu przeładować trzeba :((
No ale cóż, chcieliśmy realistyki :D


--- Quote ---WoytAS_PL :
Wybaczcie male OT ale tak czytam ze wielu graczy ze strony Battlefielda 2 ucieklo do RO (patch 1.3 :(( )
Hmm ide w wasze slady panowie , dopiero co zamowilem Red Orchestre i mam nadzieje ze okaze sie bardziej udana produkcja od Battla :)

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na serwach ( a propo ile serwow stoi na obecny czas ? )!!!!

--- End quote ---


Swojego czasu to chciałem sobie pograć w BF2, ale po 1 to mi komp by nie uciągnął, a dokładniej karta graficzna, a po 2 szkoda kasy żeby kupić orginał :P

Sieja:
Serwerow stoi duzo polskich to z 12 ;)

Marneus[PL]:
ogolne wrazenia? bardzo dobre. niezla grafika, swietne dzwieki, dobrze zaprojektowane mapy, klimat, walki piechoty i pancerne - wszystko bardzo fajnie. ale gierka moglaby byc lepiej zoptymalizowana. macie jeszcze screena, ktory wg. mnie dobrze oddaje istote walk inf.:)
http://img117.imageshack.us/my.php?image=shot00139ya8.png

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version