Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (24/93) > >>

Goose:
O dziwo jako losowy driver sie dzisiaj sprawdziłem...i byla calkiem niezła wspolpraca miedzy mna a Walkerem .. (calosci nicka nie pamietam...neistety) w Stugu ....mimo ze ani nie pisalismy ani nie uzywalismy VoIP...bylo dobrze dopoki zakitrany T60 nie rozwalil nam lewej gasienicy naszczescie obydwoje ucieklismy z wraku i kontunuowalismy walke z "Parabelką" i "waldkiem". ;)

mikeLL:
..mnie troszke meczy animacja samych postaci w grze - jakos od marca/kwietnia sie to nie poprawilo :(

_KaszpiR_:

--- Quote ---ciocia|Ola :&#8222;Czemu oni biegają jakby kije połknęli?&#8221;

--- End quote ---

dla mnie w source postacie biegaja jak  pedaly w baletkach - na paluszkach.
fakt w RO animacje moglyby byc trche lepsze, zale jak biegaja jest ok, jak chodza to jak podczas defilady, ale jak kucaja juz jest lepiej.

acah, i nie wiem czy u was, ale u mnie ruskie w zoltych ubrankach sie po prostu swieca ni niekotrych mapacha i ich bardzo dobrze widac ;D

co do zlozonosci postaci - uwazam ze jest ok, szczegolnie ze wiekszosc czasu ogalda sie wroga z dosc daleka



a wracajac do bugow, juz wspomniano o postaciach widmo, wystajacych z czolgow czy cos, ja mam tutaj koszykarza berz nog ;D - pewnie ktos byl w czolgu, i zaliczyl dropa, a gra wskrzesila go jak byl, ale z modelem w czolgu (ale sie nie ruszal)



a na koniec sam Rudy 102 w tajnej alcji lotniczej :), albo zmienil sie w hover tank'a :D

Marneus[PL]:
a gdzie wogole gracie? ja jak narazie znalazlem 4 polskie serwy, przy czym z regul jeden jest przepelniony i wejsc sie nie da, a reszta albo pusta, albo jacys zagraniczni siedza;)

pvt. Jesz:
Moje wrażenia:
-gdy tylko poczytałem o gierce (wersja pudełkowa) od razu się 'napaliłem' ^^, ponieważ realizm w grach to dla mnie priorytet xP. Owszem, CoD, czy MoH też przerabiałem (tylko single), ale już H&D2... nie zliczę ile razy zaliczyłem xD
-wczoraj przyszła paczuszka z grą... zdrałwszy błyszczącą folijkę zainstalowałem... pograłem chwile z botami i wbiłem się na serw CENEGI... powiem tylko, że to moja pierwsza gierka FPS po sieci... zakochałem się xD

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version