Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (26/93) > >>

Denek:
Witam!

Jestem tutaj nowy, a o RO przeczytałem jedynie w CD-Action. Dotychczasowo grałem tylko w ET, a z CS i DoD nigdy starcia nie miałem. Ostatnio zaopatrzyłem się w słuchawki+mikrofon i trochę lepszy sprzęcior i chcę sobie kupić jakąś fajną grę. Cena tutaj nie gra roli, chodzi mi o grywalność. Poza tym, dzięki niskiej cenie łatwiej by mi było zaprosić kumpli, ale to już inna sprawa.

Mam tylko jedno pytanie:

Co lepsze? - RO, DoD czy CS:S ??

Goral:
A, jakiej odpowiedzi spodziewasz się w serwisie o RO?
[_]
Jasne, że Red Orchestra jest najlepsza z tej trójki. Ale o gustach sienie dyskutuje.

AC| AdRain:
BTW. to co w CD-Action napisano o RO to kaszana bo sam czytałem... nic ciekawego nie zostało napisane o fizyce, raggdol, czy opadających kulach po prostu wiocha ;| nie napisano o tym że jak walczy np "Rifle Division" to nie ma, że 16 graczy biega ze sniperkami.. po prostu bronie są po rozdzielane :D 1 sniper, 2 SMG, 1 MG, 1 Dowódca, 2 semi auto, 1 inżynier i reszta zwykłe mosinki lub mausery :D bardzo fajny pomysł.

Goral:
AdRain, napisz swoją recenzję, chętnie opublikujemy :)

AC| AdRain:
hmm no nie wiem :D ale napewno nie napisałbym takiej recenzji w 1 dzień, do tego nie uwzględniająć smaczków... bo po przcezytaniu recki w CD-A można odnieść takie wrażenie... po prostu wieś, że tak powiem

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version