Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (27/93) > >>

Denek:
No fajnie. Właśnie byłem w Empiku, ide już do kasy, wkładam łapę do kieszeni i... sic! Nie zabrałem portfela. Byście widzieli moją minę... Już nie zdąże do sklepu, ale jutro po szkole....:D

Wawer:

--- Quote ---Denek :
Mam tylko jedno pytanie:

Co lepsze? - RO, DoD czy CS:S ??

--- End quote ---


Na takie pytanie trudno odpowiedzieć-zależy jaki typ rozgrywki Ci odpowiada. Wszystkie z wymienionych gier maja dobrą grywalność, niezłą grafikę ( Tutaj chyba DoDs robi najlepsze wrażenie) i armię zwolenników.

CSS to gra zręcznościowa, jeśli chodzi o atmosferę na FFA zdecydowanie najsłabsza-mnóstwo dzieciaków, zero porządku i walka o fragi. Plus-sporo polskich serwerów.

Dods-to taki trochę poważniejszy CSS w klimacie II W św. Bardziej realistyczny, fajny graficznie, zróżnicowane rozgrywki. Minus-mało polaków, puste polskie serwery.

RO-to forum tej gry, możesz sobie poczytać:)

Jak dla mnie RO zdecydowanie wygrywa, szczególnie jeśli chodzi o grywalność, tempo gry i atmosferę na serwerach. Nie mówiąc już o realności rozgrywki.

Magnat:
Gra trudna, grając w nią czuje się pot, krew, i łzy płynące z naszych oczu- może dlatego jest tak wciągająca i realistyczna...Nie podobaja mi sie laggi - na ET sa rzadko... I jeszcze jedna rzecz mnie wkurza...Może to tylko na tych serwerach na których grałem, ale jest strasznie cicho- nie czuje więzi między kompanami tak jak np. w ET gdzie wszyscy krzyczą, rozmawiają na wszystkie tematy i w ogóle- to chyba dlatego ze gra tak wciąga,że zapomina się o innych :)
POZDRAWIAM

_KaszpiR_:
tutaj ludzie za duo nie gadaja bo polowa gry polega na rozpozaniu sytuacji na mapie poprzez otaczajace cie dzwieki.

Macias1973:
Co do gadania w trakcie gry. To uważam ze powinno sie ograniczac do minimum, na jednym z zagranicznych serwerów byłem swiadkiem nie ustajacych pogaduszek o pierdolach, inny gracz tak bardzo uzewnetrzniał swoje emocje ze było to wrecz irytujące. W tym gronie znalazł sie tez bardzo młody gracz z Polski o bardzo wysokim tonie lekko wchodzący w okres dojżewania i swiadomosc tego przeciwnika z takim głosem skłoniła do zmiany serwera. Oczywiscie z całym szacunkiem do wieku graczy. W rozgrywkach klanowych ok, krótkie konkretne komendy ok, ostrzezenie typu"Macias za tobą wróg" ok....ale nie gadanie na wszystkie tematy.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version