Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (28/93) > >>

Damianx2x2:
He moje wrażenia z gry... Najpierw był filmik z gry który zobaczyłem jakos w wakacjie chyba, napaliłem sie :D potem kumpel kupil i odrazu do niego poleciałem oblukać to cudo, z boku wyglądało spoko jak grał ale kiedy mi dał to co to... jeju jak ciężko, pocisk opada ,trudno sie przyzwyczaić, ale jednak zaryzykowałem i kupiłem i z tego jestem bardzo szczęśliwy. Co prawda pierwszego dnia odechciało mi sie grac bo ciągle myliło mi sie sterowanie z CoD'em 2 bo w to gralem wczesniej, ale sie przyzwyczailem. Co prawda gral niedlugo bo moze jakiś tydzien ale idzie mi juz coraz lepiej a gra jest BOSKA :D Oczywiście sa tez minusy takie jak że np. potrafie czasami zabić swojego z teamu przez to że mam slabego kompa i kolory na odleglosci 50-100m sa tak dziwne ze trudno odrużnic kto przedemną stoi. W porównaniu do wcześniejszych gier w jakie grałem (cod,cod:uo,cod2, mohaas, wolfenstein,) to ta jest napewno najlepsza :))

savon:
gram w RO od niedawna i musze przyznac ze gierka podoba mi sie bardzo :) spory realizm, celowanie z iron sightu bez jakichstam dodatkowych celownikow, oraz mozliwosc wylaczenia huda to jest to :) nawet jestem w stanie przezyc "zajaczki" czyli skaczach CSowcow spotykanych od czasu do czasu na roznych serwac - ludzie chyba jednak czuja klimat i gra idzie w miare tak jak powinna (w moim odczuciu) czyli bardziej poprzez strefowe zdobywanie terenu, oslanianie sie, zajmowanie kolejnych pozycji itd.

moje pytanie jest jednak takie - na jakich sprzetach gracie ?? na jakich laczach ?? bo wczoraj na aster.pl przy pelnej obsadzie serwa mialem taki slide show ze utrudnialo to celowanie lub nawet uniemoliwialo je :/

moj sprzet to AMDduron1200 na ASUSie, 512MB ddr400/2.5, GF5200 128/128, lacze to icp 512 - jakie parametry rozwinac ?? co jest krytyczne dla RO ??

licze na wasze doswiadczenia w tej kwestii.. i prosze o odpowiedzi bardziej rozbudowane "rozwin wszystko" :) parametry gierki generalnie spelniam.. choc wskazane parametry to jedno a praktyka drugie :)

Bathin:
Bardzo fajnie, ale czytając Twoje posty to oczy bolą. Z całym szacunkiem dla  Aster.Pl ( nie Astral), ale tam to często są lagi. Ja gram na niemieckim serwerze,  łącze 256 Neo, komp. 512 ram, proc. 2800 i jest ok.

AC| AdRain:
bath a może powiesz od kiedy zmieniłeś serwer? :) czy było to troche inaczej?? :D

Celeronek 2.666 (cóż za piękna cyfra to 666 nie uważacie?)
RAM -512 DDR
łacze - radiówka ;) małe ale zawsze porządne...
GeForce6600

to jest chyba najważniejsze :D, wyłacz motiony nie które.

Ogoor:

--- Quote ---Bathin :
Z całym szacunkiem dla  Aster.Pl ( nie Astral), ale tam to często są lagi.

--- End quote ---
Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version