Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (30/93) > >>

Bathin:

--- Quote ---AC| AdRain :
nie.. to pewnie prezes się mylił wystawiając Ci bana a Ty sam z nudów opuściłeś serwer LOOZ :D
--- End quote ---

Ooo, nic o tym nie wiedziałem, a serwer i tak lipny z tymi mapami.

Czeresniak:
Hyhy jaki on rozkoszny ^^ serwer jest bee, ludzie tam grający są bee, w ogóle ciężko na niego czasem się wbić - beee :)

Dziki_Koziol:
To może i ja napisze coś od siebie. Nigdy wczesniej nie grałem "po sieci", no moze kilka razy, ale dawno to było i niejako "z doskoku". Grałem w różne MOH-y i CoD-y ale w trybie SP. RO polecił mi kolega, który ma ją od dłuższego czasu. Na początku zaskoczył mnie brak "celownika", który to brak był przyczyną wielu przekleństw i zgrzytania zębami przy pierwszych pootyczkach. To już jednak historia. Przyzwyczaiłem się, myślę, że zrobiłem już pewne postępy :) Co do samej gry to "podobuje mnie się". Na pewno warto ją mieć i grać. Osobiście nie tęsknię za innymi "szuterami" o tej tematyce i z pewnością RO nie zamienię na wspomniane przezemnie wcześniej tytuły. Fajnie by było, jakby doszły nowe pojazdy - Jagdpanther i Jagdtiger, a po stronie sowieckiej różne SU i ISU. Możliwość obsługi PAK-ów też byłaby fajna (na razie stoją na niektórych mapach jako dekoracje).

maniu:
a graliscei w moda do cod:uo Operation Barbarossa (studio After Hourz) ? tez ten klimat jedynym jego minusem jest to,ze to jak cod arcadowka :( a minusem ro jest sztywnosc czyt. brak mozliwosci uzywania dzial itd....

a tu pojazdy
http://www.after-hourz.com/index.php?option=com_content&task=view&id=91&Itemid=58

mogliby wrzucic te pojazdy skoro obydwie gry-mody sa w tym samym klimacie a akcja dziej sie w tym samym czasie 39-45

--Gaz AA transport truck
--BA-10s
--KV-1 have tank (odpowiednik pantery/tygrysa?)
--BT-7
+podstawowe pojazdy z call of duty united offensive

OMG!!!!!!!! oni robia moda tez pod RO!!!!!!! patrzcie bbhhbuhbu ale szok nie wiedzialem ze tez moduja orchestre (a na filmiku dodali juz mozliwosc obslugi dzial1!!!!!)

bbhubhubhhbu @slyk (koles z after hourz wygral karte graficzna w konkursie na najlepsza mape do ro ) rofll

http://www.after-hourz.com/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=16&Itemid=71


btw:oni tez robia/pomagaja przy modzie do bf2 forgotten hope 2?

Dziki_Koziol:
KW czyli Kliment Woroszyłow, to sowiecki czołg ciężki, którego później zastąpił IS. Na podwoziu KW budowano chyba działa SU-122 i SU-152, na isowskim działa ISU.

BT-7 heheh, w życiu nie chciałbym być czołgistą w tym czołgu. :D Na początku wojny z ZSRR faszyści usmażyli w tych czołgach wiele ich załóg.

Filmik z 45-piątką, a co ze słynymi "trach-bum" zisami?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version