Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (31/93) > >>

AC| AdRain:
KW jest w grze jakbyście nie wiedizeli -.-

KW-2 nie ma.

Dziki_Koziol:
Jest i jest moim zdniem badziewny, to już wolę T-34/76 bo chyba razem występują.

maniu:
na jakich mapach jest
KW?:dozingoff

AC| AdRain:
bondarewo, black da julu, i pare map starszych rocznikiem

veritas:
Gram od niedawna w RO.Grę kupiłem jakiś miesiąc temu i po pierwszych spostrzeżeniach położyłem ja na półkę tzn grając na Practice patrze nie ma celownika-mówię ale lipa-kto wymyślił tą grę?-po drugie strasznie długo wczytywały mi się mapy.Jednak nie dałem za wygraną i wszedłem na server i nie mogę zdobyć ani fraga przez ten nowy dla mnie system celowania.Dlatego zupełnie grę odstawiłem.Wczoraj z nudów znowu ją zainstalowałem,wszedłem na to forum przeczytałem pare postów.Od razu przystąpiłem do zmian.Mapy już nie wczytywały się 5 min tylko 1 min.Zmieniłem sens,sterowanie z mocnym nastawieniem, że nawet jak dostane ostro w dupę nie wyjdę.I tak się stało.Gra mnie wciągnęła na maksa.Nie ukrywam, że łatwa nie jest ale o to właśnie chodzi, to mnie satysfakcjonuje.Wiadomo, że skill jest ważny ale liczy się bardziej spryt czy gra zespołowa czego na serverze w 100% zaznać się nie da tylko zapewne ze zgranym teamem gdzie taktyki są już przećwiczone 1000 razy.Co mnie zaskoczyło a raczej zadziwiło to że jest tak mało serverów polskich,bodajże widziałem  5 z czego zawsze tylko na jednym grają- i to nie tylko Polacy ale zawsze znajdzie się jakiś obcokrajowiec.Druga sprawa to cisza na serverze.Nikt nic nie mówi-rozumiem, że liczy się cisza żeby można było rozeznać się w sytuacji-wiem bo gram bardzo długo w csa i bfa 1942 gdzie słuchawki są nierozłączną częścią tej gry aby usłyszeć wroga.Nikt również nic nie pisze.Tak jak czytałem, że część z was nie gra w te i te gry bo gra tam banda bachorów i nie mają ochoty się denerwować to ja mam wrażenie, że w RO gra sama banda skostiałych staruszków.I jesze jedna sprawa mam grafikę ustawioną na 1024x768 32 bity Direct 3D 9 max detale a i tak nie jestem zadowolony z niej w 100% procentach-te tekstury.Grafika jest ładna ale jakiś niesmaczek jest.Czasami na większych odległościach nie wiem czy to mój kompan czy wróg.Generalnie póki co nie odwiedzie mnie nic od tej gry bo właściwie nie ma do czego się przyczepić , jedynie raczej do całej tej otoczki i jeśli w ogóle można tak mówić do mizernej polskiej sceny RO.ALe właśnie my jesteśmy po to aby ta scena rosła w siłę i mięli najlepszych zawodników na świecie.To jest moja opinia po jednym dniu gry w RO :) więc wiele może się jeszcze zmienić...... Narazie  ROX !!!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version