Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (32/93) > >>

Damianx2x2:
To gdzie ty grasz ze nikt nic nie pisze i nie mówi ? Dziwne ... :P

Goral:
Jest jeszcze coś takiego jak serwer TS, na którym przynajmniej ja gadam z kilkoma mi podobnych...

Raiden:
Od niedawna tak naprawdę zauważyłem piękno tej gry...
RO to nie gra typu CoD gdzie jest tylko jedna zasada - "Search&Kill", kiedy wreście udało mi się zagrać snajperem na mapie danzing to odrazu zmieniłem zdanie co do gry... po pewnym czasie grania otworzyłem mape, patrze, a tu zadania są. A więc robie to co trzeba było zrobić i właśnie wtedy zrozumiałem, że to jest ta gra, której zawsze szukałem; zgranie teamu, można kampić snajperem, ogólnie ten klimat itd. (bo o realistyce nie muszę mówić :) ) Co z tego że są b. duże mapy i długo się wczytują? Warto czekać nawet 20 min. żeby poczuć ten wojenny klimat gdzie zwłaszcza najbardziej lubię historię Rosjan (Polski też xD). O mapach z czołgami też warto troszkę powiedzieć ale niestety brak mi słów przez tą gre :) Jedynie co psuje grę to newbie i nooby ale w końcu my też kiedyś nimi byliśmy....

Wrona:

--- Quote ---Raiden :
 są b. duże mapy i długo się wczytują

--- End quote ---



tu jest na to lekarstwo: http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=5903#5903

Reiner:
Witam wszystkich. Swoją przygodę z Ro zaczynam dopiero teraz;) czasu mało ale wystarczyło żeby zalogować sie kilka razy i poznać grę. Powalający klimat i oczywiście ukierunkowanie jej na team play..po prostu cudo:) Swojego czasu grałem dużo w dod i dod:s..ale Ro kladzie ogólnie wszystkie tytuły na deski. Brak paska życia..brak celownika..pomijam efekt ostrzału artyleryjskiego..)))Widzę że sporo grono osób narzeka na grafikę w Ro..ale przecież w grze chodzi o jej grywalność...jest masa wydanych graficznych wodotrysków, które po zapoznaniu sie nie oferują nic oprócz grafiki:)))Do zobaczenia na froncie wschodnim!!;))

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version