Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (36/93) > >>

Alex:
Studinsky, nie ma sprawiedliwości na świecie. I nie ma takiego vota który by tę sprawiedliwość przywrócił.
W RO czy w DOD kto ma szybszego kompa ten wybiera klasę. Sprawiedliwszego rozwiązania chyba nie będzie.

A co do znaczenia skila to idź i pograj na jakimś zachodnim publiku z graczami z klanow  Project-Twilight, Full Metal Jacket, Nw czy BuZ!ne$$ abyś się przekonał jak bardzo się mylisz. Pozbedziesz sie złudzeń.

Studinsky:
Mówię o staysfakcjonującej grze, nie o mierzeniu sie z najlepszymi. W AAO i innych bez dlzuszego doswiadczenia jestes skazany na bycie w niebycie :) W RO na wiekszosci serwerow nawet bez skilla masz mozliwosc przyczynienia sie do wygranej Twojej strony. O to mi chodzilo w poprzednim poscie.


--- Quote ---[W innych grach]...jest wiekszy rozdzwiek miedzy graczami zaczynajacymi przygode, a tymi znajacymi mapy i triki.
--- End quote ---

Nie mowie, miedzy elita, a noobem, bo to zupelnie inna historia

Bathin:
No to ja też przyznam że gdy tylko dokupiłem RAM mogę już śmiało po załadowaniu mapy wybrać jaką chcę klasę :)
Tak że polecam wszystkim narzekającym na np brak snajpy minimum 1 GB ram.

J@hoo:

--- Quote ---Bathin :
No to ja też przyznam że gdy tylko dokupiłem RAM mogę już śmiało po załadowaniu mapy wybrać jaką chcę klasę :)
Tak że polecam wszystkim narzekającym na np brak snajpy minimum 1 GB ram.

--- End quote ---

No tu bym polemizował - równiez mam 1GB ramu, ale i tak zacinki ze snajpą bywają ogromne. Co mnie do szału doprowadza to kręcący się w kóło biegnący do przodu OP4y (wrogowie) w celowniku. Dlatego z powodu tej gierki inwestuję w nową kartę (HIS RADEON X1600PRO 512MB DDR2 ICEQ SILENT BOX), bo w chwili obecnej mam radka 9600 128MB, lecz wymięka na tej gierce. Natomiast zdziwiony jestem, bo w AA idzie jak ta lala, bez ścinek, piękne cienie.
Apropos noobów : w jaki sposób stwierdzacie, że grający jest noobem?
a) bo gra nie po waszej myśli?
b) bo kampi?
c) bo nie ma kontaktu głosowego i ciężko mu się porozumieć w kwestii wykonu rozkazu?
d) bo zaczyna grać w RO i stara się zrozumiec o co tu chodzi :)

PrezesOi:
J@hoo czemu akurat RADEON X1600PRO 512MB?
Pytam bo skladam komputery i o tych kartach mam jak najgorsze zdanie zwlaszcza jezeli chodzi o wydajnosc w grach.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version