Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 243740 times)

Guz

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #180 on: 22 February 2007, 13:09:29 »
W moim odczuciu "noobem" jest osoba:
- biegajaca po dawno przejetym punkcie/jeszcze nie przejetym gdzie nie ma przeciwnikow np latanie niemcow kolo towera na oddesie kiedy niemcy maja jeszcze apartamenty lub grechyskaye (czy jak to sie pisze)
- branie klas specjalistycznych (np engineer czy SL) tylko ze wzgledu na ich bron - nie uzywanie dymu, nalotow czy nie wysadzanie obiektow
- nieumiejetne uzywanie snipera - czyli latanie nim jak z normalna bronia a nie kampienie w celu eliminacji celow punktowych takich jak wrogie MG czy snajperzy
- szuaknie fragow a nie przejmowanie punktow
- rzucanie granatow pod nogi swoich (chociarz i to zdaza sie najlepszym)

Plus kilka rzeczy o ktorych aktualnie nie pamietam

ciocia|Ola

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #181 on: 22 February 2007, 14:09:59 »
Heeh, to, juz wiem, do kogo uderzyć jak mi komputer się rozłoży na łopatki :) PrezesIO :)
A tych, co niby nooby – mięsko czy jak tam to „zjawisko” na dobrą sprawę nazwać --> zawsze widać, bo nie można powiedzieć, ze czuć :) No gra sobie kolega jakoś tak jakby chciał a nie mógł :) i się pewnie zastanawia czy można kogoś tutaj zabić - a że poziom irytacji mu się podnośni wykonuje TK na wyjściu z gry.
150 post ciekawe kto mi kwiaty da :D

zubr

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #182 on: 22 February 2007, 16:42:36 »
Quote
Studinsky :
W AAO tez gralem (od 1.6 do jakiejs 2.1) ale AAO przybralo kierunek CSa, zrecznosciowki tylko upozorowanymi na symulacje. Moze teraz sie to zmienilo, nie wiem, ale nie sadze.


Fakt AAO z symulacja ma malo wspolnego ale mnie zawsze wkurzal naplyw dzieci neo i totalnych idiotow (w koncu to darmowka) ktorzy potrafili tylko wszystko niszczyc (lacznie z wlasnym teamem) lub kampowac cala gre po stronie atakujacych... W RO jak na razie mozna spotkac 1-2 takich nubow na serverze ale na AAO to taka banda kretynow potrafila zepsuc cala przyjemnosc z gry. Inna sprawa to, ze jak nie trafiles na nuba to znow na "rankingowego" gracza ktory wychodzil z gry gdy tylko cos szlo nie tak i po pewnym czasie zaczynalo ubywac ludzi po stronie przegrywajacej. Ogolnie w jakims momencie ta gra poszla w zlym kierunku i teraz duzo ludzi z ktorymi gralem olala AAO i poszla szukac swiezych tytulow.

I jeszcze kwiaty dla Oli :]
 
nowy na forum musi sie troche popodlizywac :p

ciocia|Ola

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #183 on: 22 February 2007, 19:35:39 »
Ooo... kwiatki z puszczy zubr-a – dzięki :)

Wawer

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #184 on: 23 February 2007, 00:22:54 »
Quote
Raiden :
Quote from: Wawer
Ja tam uważam, że kickowanie nie jest chamskie.


Czasami jest chamskie... pamiętam jeszcze te czasy z CoD2, kiedy to jakiś klan dawał głosowanie na kick i to każdej osoby po to aby mogli sobie pograć sami na publicznym serwerze.
Ale fakty faktami w RO czasami trzeba kickować...


No z tym to dyskutował nie będę. Chodziło mi raczej o sytuację w której niedoświadczony gracz, upominany wielokrotnie przez innych całkowicie olewa swoje obowiązki wynikające z klasy, którą gra: np, jako sl nie rzuca dymów i arty. Taki gracz może czasem kompletnie zepsuć innym grę.
Ja wychodzę z założenia że jeśli chociaż próbuje, pyta się jak ma to zrobić to niech gra. Jeśli natomiast w ogóle nie zwraca uwagi na innych to może kick da mu coś do myślenia.

PrezesOi

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #185 on: 23 February 2007, 06:32:45 »
Są podejscia że nieskromnie mowiac "dokonuje cudow" grajac sl czy snajperem... ale zdarzaja sie takie rozgrywki ze ni ch mi nie wychodzi - wtedy daje teamsaya "snajper/sl wolny" i kieruje sie do karnej kompanii z riflem na pierwszą linie... czego i innym zycze ;)

Bathin

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #186 on: 23 February 2007, 06:47:22 »
To Prezes mam pytanie, jaką kartę graf. byś polecił ? Mam jakiegoś Radka (chyba 9550 128 mb), w RO jest ok, ale w innych grach czasami przycina i myślę żeby go zmienić.
Jahoo, może i przez grafe Ci tnie, u mnie jest wszystko ok, oczywiście z nieprzesadzonymi ustawieniami, a na mapy wbijam się w 15 sek. wcześniej nawet do 1 min.
PZdr

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #187 on: 23 February 2007, 07:22:20 »
jesli WYlaczyles precahce to nic dziwnego ze ci przycina
druga sprawa - ile masz ramu?

J@hoo

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #188 on: 02 March 2007, 08:39:39 »
Quote
PrezesOi :
J@hoo czemu akurat RADEON X1600PRO 512MB?
Pytam bo skladam komputery i o tych kartach mam jak najgorsze zdanie zwlaszcza jezeli chodzi o wydajnosc w grach.


No ja mam dobre zdanie o Radkach. Natomiast jeżeli chodzi o wydajność w grach to są różne zdania. Fakt nie miałem do czynienia z GF także nie potrafię porównać. Natomiast mój 9600 Pro 128 MB sprawdza się w grach typu MoHa wojna na pacyfiku (w ustawieniach na maxa przycina natomiast w rozdz. 800 nie), DOOM 3, America'sArmy, CoD 1 i 2, NFS itp. muszę szczerze powiedzieć że nie narzekałem. Zawsze ją ustawiam na maxa. Hm... co do RO, to przeszkadza mi jedynie efekt zamazywania się ekranu podczas wybuchu granatu. Niestety ten radek wymięka i mam czarne kreski zamiast zniekształceń, no i jak wspomniałem to gra ze snajperką - zacina że aż boli. Pozatym nie ma direxta 9.0 i to boli. Geforsy faktycznie w tabelach wyglądają super, natomiast z doświadczeń użytkowników (moich kolegów) wynikły częste koflikty sprzetowe, może dlatego nie zdecydowałem się na GFa, chociaż nie ukrywam parametry GF są bardzo interesujące (mówę o klasach 7600 w zwyż). Nie wiem dlaczego PrezesOi Masz takie złe zdanie o Radeonach.
Prawdę mówiąc - wybór karty zależy od zasobności portwela:dozingoff

albertT

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #189 on: 02 March 2007, 09:05:05 »
Ja mam radka 9600XT 128MB i graw RO na max detalach 1024-768 i fktycznie tnie mi sie tylko na snajpie albo jak startuje mapa potem jest miodzio-(probowałem grac w AamA i poleglem niestety ta karta nie pociagnie tej gry)
RO jest jak dla mnie najlepsza gra wojenna w jaka gralem-poziom trudnosci faktycznie potrafi doprowadzic do szalenstwa na poczatku-usmiecham sie jak slysze na serwie takie cytaty "k.. o co tu chodzi,kto mnie zabił bo nie zauważyłem,a mistrzostwo mial koles który spytał sie czy jak wejdzie do wody to ochłodzi przegrzane MG" ale ja tez tak zaczynałem teraz idie mi juz troche lepiej, ale jak widze PrezesaOi, KaszpiRa,Pabla i kilku innych nie po mojej stronie to najchetniej wzialbym saperke i sie zakopał:wink,pozdro dla waszystkich

Bathin

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #190 on: 02 March 2007, 09:28:57 »
Quote
J@hoo :Nie wiem dlaczego PrezesOi Masz takie złe zdanie o Radeonach.
Prawdę mówiąc - wybór karty zależy od zasobności portwela:dozingoff


To przeczytaj to:
http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&q=690&n=last#bottom

Alex

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #191 on: 02 March 2007, 11:15:01 »
Ja preferuję radeony i nie pamiętam żebym się na nich kiedyś zawiódł. Mam teraz radeona 1900XT i rzadko kiedy fpsy spadają mi ponizej 70 przy rozdzielczosci 1280x1024 i większości ustawień na max(w ro max ilosc fps jaką można uzyskać to 85). Sama karta nawet najlepsza nie na wiele się zda jeżeli reszta podzespołów ma małą wydajność.
Wątpię czy na czymś słabszym niż core 2 duo wykorzysta się kartę na maxa. I to obojętnie czy będzie to radeon czy GF

seba200

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #192 on: 02 March 2007, 15:42:50 »
na berezinie beta 5(duza mapka) przycina sie - tez tak macie? ustawienia MAX. Normalne mapy to maja z 70 Fps a tu slabiutko. (PIV 3.2GB, GF7600GT, 1GB ram)

PrezesOi

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #193 on: 02 March 2007, 16:00:39 »
Nie mam zlego zdania ogolnie o Radeonach, lecz o serii 1600. Mialem w swoich komputerach Radeony ktore byly bardzo dobrymi kartami w danym czasie i nie bylo z nimi problemow - R7200, R9500Pro (karta duzo lepsza od 9550), R9800PRO, Rx800.
A z 1600 mialem zle doswiadczenia w kawalku "zawodowym" i opinie tą podzielali znajomi-serwisanci, sprzedawcy itp.

Kurde zapomnialem o emerycie ktory chodzi w jednej maszynie do pisania - Ati Rage - tyra juz chyba z 7 lat bez slowa skargi :D

Cumak69

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #194 on: 04 March 2007, 13:07:28 »
Witam się serdecznie ze wszystkimi.

Ostfronta  zakupiłem wczoraj, wiec widze że przypada mi zaszczytne miano Łosia :)

Gra spełniła moje marzenia, od kiedy zacząłem:) grać w Brothers in Arms i przyszło mi do głowy
że powinna sie pojawić taka gra Multiplayer.Narazie stawiam pierwsze kroki.
Pozdrawiam