Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (37/93) > >>

Guz:
W moim odczuciu "noobem" jest osoba:
- biegajaca po dawno przejetym punkcie/jeszcze nie przejetym gdzie nie ma przeciwnikow np latanie niemcow kolo towera na oddesie kiedy niemcy maja jeszcze apartamenty lub grechyskaye (czy jak to sie pisze)
- branie klas specjalistycznych (np engineer czy SL) tylko ze wzgledu na ich bron - nie uzywanie dymu, nalotow czy nie wysadzanie obiektow
- nieumiejetne uzywanie snipera - czyli latanie nim jak z normalna bronia a nie kampienie w celu eliminacji celow punktowych takich jak wrogie MG czy snajperzy
- szuaknie fragow a nie przejmowanie punktow
- rzucanie granatow pod nogi swoich (chociarz i to zdaza sie najlepszym)

Plus kilka rzeczy o ktorych aktualnie nie pamietam

ciocia|Ola:
Heeh, to, juz wiem, do kogo uderzyć jak mi komputer się rozłoży na łopatki :) PrezesIO :)
A tych, co niby nooby &#8211; mięsko czy jak tam to &#8222;zjawisko&#8221; na dobrą sprawę nazwać --> zawsze widać, bo nie można powiedzieć, ze czuć :) No gra sobie kolega jakoś tak jakby chciał a nie mógł :) i się pewnie zastanawia czy można kogoś tutaj zabić - a że poziom irytacji mu się podnośni wykonuje TK na wyjściu z gry.
150 post ciekawe kto mi kwiaty da :D

zubr:

--- Quote ---Studinsky :
W AAO tez gralem (od 1.6 do jakiejs 2.1) ale AAO przybralo kierunek CSa, zrecznosciowki tylko upozorowanymi na symulacje. Moze teraz sie to zmienilo, nie wiem, ale nie sadze.

--- End quote ---


Fakt AAO z symulacja ma malo wspolnego ale mnie zawsze wkurzal naplyw dzieci neo i totalnych idiotow (w koncu to darmowka) ktorzy potrafili tylko wszystko niszczyc (lacznie z wlasnym teamem) lub kampowac cala gre po stronie atakujacych... W RO jak na razie mozna spotkac 1-2 takich nubow na serverze ale na AAO to taka banda kretynow potrafila zepsuc cala przyjemnosc z gry. Inna sprawa to, ze jak nie trafiles na nuba to znow na "rankingowego" gracza ktory wychodzil z gry gdy tylko cos szlo nie tak i po pewnym czasie zaczynalo ubywac ludzi po stronie przegrywajacej. Ogolnie w jakims momencie ta gra poszla w zlym kierunku i teraz duzo ludzi z ktorymi gralem olala AAO i poszla szukac swiezych tytulow.

I jeszcze kwiaty dla Oli :]
 
nowy na forum musi sie troche popodlizywac :p

ciocia|Ola:
Ooo... kwiatki z puszczy zubr-a &#8211; dzięki :)

Wawer:

--- Quote ---Raiden :

--- Quote from: Wawer ---Ja tam uważam, że kickowanie nie jest chamskie.
--- End quote ---


Czasami jest chamskie... pamiętam jeszcze te czasy z CoD2, kiedy to jakiś klan dawał głosowanie na kick i to każdej osoby po to aby mogli sobie pograć sami na publicznym serwerze.
Ale fakty faktami w RO czasami trzeba kickować...

--- End quote ---


No z tym to dyskutował nie będę. Chodziło mi raczej o sytuację w której niedoświadczony gracz, upominany wielokrotnie przez innych całkowicie olewa swoje obowiązki wynikające z klasy, którą gra: np, jako sl nie rzuca dymów i arty. Taki gracz może czasem kompletnie zepsuć innym grę.
Ja wychodzę z założenia że jeśli chociaż próbuje, pyta się jak ma to zrobić to niech gra. Jeśli natomiast w ogóle nie zwraca uwagi na innych to może kick da mu coś do myślenia.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version