Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (38/93) > >>

PrezesOi:
Są podejscia że nieskromnie mowiac "dokonuje cudow" grajac sl czy snajperem... ale zdarzaja sie takie rozgrywki ze ni ch mi nie wychodzi - wtedy daje teamsaya "snajper/sl wolny" i kieruje sie do karnej kompanii z riflem na pierwszą linie... czego i innym zycze ;)

Bathin:
To Prezes mam pytanie, jaką kartę graf. byś polecił ? Mam jakiegoś Radka (chyba 9550 128 mb), w RO jest ok, ale w innych grach czasami przycina i myślę żeby go zmienić.
Jahoo, może i przez grafe Ci tnie, u mnie jest wszystko ok, oczywiście z nieprzesadzonymi ustawieniami, a na mapy wbijam się w 15 sek. wcześniej nawet do 1 min.
PZdr

_KaszpiR_:
jesli WYlaczyles precahce to nic dziwnego ze ci przycina
druga sprawa - ile masz ramu?

J@hoo:

--- Quote ---PrezesOi :
J@hoo czemu akurat RADEON X1600PRO 512MB?
Pytam bo skladam komputery i o tych kartach mam jak najgorsze zdanie zwlaszcza jezeli chodzi o wydajnosc w grach.

--- End quote ---


No ja mam dobre zdanie o Radkach. Natomiast jeżeli chodzi o wydajność w grach to są różne zdania. Fakt nie miałem do czynienia z GF także nie potrafię porównać. Natomiast mój 9600 Pro 128 MB sprawdza się w grach typu MoHa wojna na pacyfiku (w ustawieniach na maxa przycina natomiast w rozdz. 800 nie), DOOM 3, America'sArmy, CoD 1 i 2, NFS itp. muszę szczerze powiedzieć że nie narzekałem. Zawsze ją ustawiam na maxa. Hm... co do RO, to przeszkadza mi jedynie efekt zamazywania się ekranu podczas wybuchu granatu. Niestety ten radek wymięka i mam czarne kreski zamiast zniekształceń, no i jak wspomniałem to gra ze snajperką - zacina że aż boli. Pozatym nie ma direxta 9.0 i to boli. Geforsy faktycznie w tabelach wyglądają super, natomiast z doświadczeń użytkowników (moich kolegów) wynikły częste koflikty sprzetowe, może dlatego nie zdecydowałem się na GFa, chociaż nie ukrywam parametry GF są bardzo interesujące (mówę o klasach 7600 w zwyż). Nie wiem dlaczego PrezesOi Masz takie złe zdanie o Radeonach.
Prawdę mówiąc - wybór karty zależy od zasobności portwela:dozingoff

albertT:
Ja mam radka 9600XT 128MB i graw RO na max detalach 1024-768 i fktycznie tnie mi sie tylko na snajpie albo jak startuje mapa potem jest miodzio-(probowałem grac w AamA i poleglem niestety ta karta nie pociagnie tej gry)
RO jest jak dla mnie najlepsza gra wojenna w jaka gralem-poziom trudnosci faktycznie potrafi doprowadzic do szalenstwa na poczatku-usmiecham sie jak slysze na serwie takie cytaty "k.. o co tu chodzi,kto mnie zabił bo nie zauważyłem,a mistrzostwo mial koles który spytał sie czy jak wejdzie do wody to ochłodzi przegrzane MG" ale ja tez tak zaczynałem teraz idie mi juz troche lepiej, ale jak widze PrezesaOi, KaszpiRa,Pabla i kilku innych nie po mojej stronie to najchetniej wzialbym saperke i sie zakopał:wink,pozdro dla waszystkich

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version