Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (39/93) > >>

Bathin:

--- Quote ---J@hoo :Nie wiem dlaczego PrezesOi Masz takie złe zdanie o Radeonach.
Prawdę mówiąc - wybór karty zależy od zasobności portwela:dozingoff
--- End quote ---


To przeczytaj to:
http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&q=690&n=last#bottom

Alex:
Ja preferuję radeony i nie pamiętam żebym się na nich kiedyś zawiódł. Mam teraz radeona 1900XT i rzadko kiedy fpsy spadają mi ponizej 70 przy rozdzielczosci 1280x1024 i większości ustawień na max(w ro max ilosc fps jaką można uzyskać to 85). Sama karta nawet najlepsza nie na wiele się zda jeżeli reszta podzespołów ma małą wydajność.
Wątpię czy na czymś słabszym niż core 2 duo wykorzysta się kartę na maxa. I to obojętnie czy będzie to radeon czy GF

seba200:
na berezinie beta 5(duza mapka) przycina sie - tez tak macie? ustawienia MAX. Normalne mapy to maja z 70 Fps a tu slabiutko. (PIV 3.2GB, GF7600GT, 1GB ram)

PrezesOi:
Nie mam zlego zdania ogolnie o Radeonach, lecz o serii 1600. Mialem w swoich komputerach Radeony ktore byly bardzo dobrymi kartami w danym czasie i nie bylo z nimi problemow - R7200, R9500Pro (karta duzo lepsza od 9550), R9800PRO, Rx800.
A z 1600 mialem zle doswiadczenia w kawalku "zawodowym" i opinie tą podzielali znajomi-serwisanci, sprzedawcy itp.

Kurde zapomnialem o emerycie ktory chodzi w jednej maszynie do pisania - Ati Rage - tyra juz chyba z 7 lat bez slowa skargi :D

Cumak69:
Witam się serdecznie ze wszystkimi.

Ostfronta  zakupiłem wczoraj, wiec widze że przypada mi zaszczytne miano Łosia :)

Gra spełniła moje marzenia, od kiedy zacząłem:) grać w Brothers in Arms i przyszło mi do głowy
że powinna sie pojawić taka gra Multiplayer.Narazie stawiam pierwsze kroki.
Pozdrawiam

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version