Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 243679 times)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #195 on: 04 March 2007, 13:20:43 »
Quote
Cumak69 :... od kiedy zaczołem grać ...

czy mi sie wydaje czy juz takie 'bledy' pojawiaja sie coraz czesciej na forum?

Cumak69

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #196 on: 04 March 2007, 13:34:36 »
damn, nici z dobrego wejscia:)

Wrona

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #197 on: 07 March 2007, 07:19:13 »
Nie zamartwiaj się - po prostu pisz posty, tak jak niektórzy tu na forum czynią, w edytorze tekstu z włączonym modułem sprawdzania pisowni i gramatyki, a potem wklejaj poprawioną wersję.

PrezesOi

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #198 on: 07 March 2007, 07:54:50 »
Firefox całkiem nieźle poprawia błędy.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #199 on: 07 March 2007, 12:48:01 »
ta, ale wersja 2.0

Cumak69

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #200 on: 09 March 2007, 17:11:52 »
Grałem przed chwilą na Aster,mistrzostwo świata.Lece kupic mikrofon i bede sie darł o "raaaaaaaadddddddddioooooooooo" :)

YankeSmgn

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #201 on: 09 March 2007, 17:43:18 »
Quote
Cumak69 :
Lece kupic mikrofon i bede sie darł o "raaaaaaaadddddddddioooooooooo" :)



O nieeeee :D

Michail_Fir

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #202 on: 20 April 2007, 05:05:59 »
moje wrażenia z gry?
Przede wszystkim powalił mnie realizm :P po prostu kocham realizm w grach, a RO to chyba najbardziej realistyczna gra :D

Czeresniak

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #203 on: 20 April 2007, 05:54:51 »
Quote
Cumak69 :
Lece kupic mikrofon i bede sie darł(...)


Może lepiej nie, gdyż za długo to nie pograsz, oraz EWIDENTNIE nie jeżeli jesteś przed mutacją. A poza tym have fun :)

Cumak69

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #204 on: 21 April 2007, 10:38:46 »
Głos to mam baryton, zachartowany paczką fajek dziennie i alkocholem,pozatym mowią mi ze powinienem na sex-lini pracować.
Bede od czasu do czasu wpadał i miło szeptał:) ale mistrzem w używaniu mikrofonu jest Desperat,jak siedzi i nawija to czasem spadam z krzesła przez jego teksty,zwłaszcza jak krzyczy "only bajonets maderfaker:D"

Czeresniak

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #205 on: 21 April 2007, 12:35:02 »
Desperat ze 2x dostał kicka  za nadużywanie; poza tym jego teksty są bardziej niż żałosne (tak na marginesie). Z mikrofonem w RO jest jak w wojsku - krótko i treściwie, to nie przesłuchanie do Idola.
PS. Mama wie że palisz? :P

ubenfurer

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #206 on: 08 May 2007, 05:52:07 »
Gra zajebista :)
Jak sobie pogrywam w Americas Army to na większości map mam straszne lagi i zacięcia .Komuter też mam nie za rewelacyjny : 1.5Gb Semptron , 512RAM, GF5200,
ALE czytałem na forum że niektórzy mają straszne lagi a ja w też grze jeszcze podczas gdy nie miałem ani jednego i to mi się tu bardzo podoba :) , a poza tym IIWW to mój żywioł i na taką grę czekałem .
chyba na dobre zagoszcze w sieci RO :)
pozdro

AdikPL

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #207 on: 08 May 2007, 07:40:00 »
Ludzie,  sprzet to nie wszytko. kazdy mysli ze złozyc kompa to jak  zabawa w klocki lego  i to prawda co do samego składania ale najważniejsze to dobrac odpowiednie  czesci do siebie , np karty graficzne ati firmy HIS  w niektórych wydaniech  nie startowłay na płytach MSI, takich przykładów jest wiecej, poza tym odpowiednia konfiguracja biosu i sterowniki nie zawsze to co na płycie jest  najlepsze i odwrotnie nie zawsze najnowsze stery sa akurat dobre dla nas, poza tym dziwie sie wypowiedzia o radkach , to dobre grafiki  ( z godze sie ze wydania 512 mb w radeonach to strata kasy  bo nie sa wydajniejsze od 256Mb, warto zwrócic uwage nieraz na serie niżsdzych kart ale na  pamieciach DDR3 -daja rade nawet z 128Mb zainstalowaneij pamieci ) Polecam co do gry 1 GB pamieci , jak mówił bathin  no i pogrzebac w grze z ustawieniem pamieci .

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #208 on: 08 May 2007, 09:35:21 »
Quote
AdikPL :
warto zwrócic uwage nieraz na serie niżsdzych kart ale na  pamieciach DDR3 -daja rade nawet z 128Mb zainstalowaneij pamieci ) Polecam co do gry 1 GB pamieci , jak mówił bathin  no i pogrzebac w grze z ustawieniem pamieci .


bawiac sie swoim trupem pokusilem sie na pewną manipulacje w BIOS'ie, opcja enable 1 ws write/read dala odczuwalnego kopa, chodzi o to ze plyta glowna nie czeka dwa cykle taktowania (jak jest default - zabieg pro stabilnosci) karty graficznej zeby odczytac/zapisac strumien danych, tylko robi to w pierwszym cyklu, producent podaje ze moze skutkowac artefaktami grafiki i niestabilnoscia, na razie jednak wszystko jest OK i nic bulwersującego nie zauważyłem. pragne nadmienić iż mam gfTi4200 128mb (link) a wiec nie DDR3 a stare poczciwe DDR i do tego AGPx4, jednakowoż... daje rade:yes // probowac na wlasna odpowiedzialnosc jesli ktokolwiek to ma w swoim BIOSie, nie chce miec na sumieniu kolejnego komputera heheh bo nauka niestety kosztuje... choćby czas, a czas to pieniadz i taki juz jest ze wciaz ucieka

pzdr

AdikPL

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #209 on: 08 May 2007, 10:56:11 »
Moja uwaga dotyczyła kart graficznych z 512Mb pamieci , ze ich nie warto kupowac , zwłąszcza ze czesto sa to wspóldzielne pamieciowo grafiki, a co do twojej uwagi z biosem  powiem TAK  GRZEBCIE JAK NAJWIECEJ , Bo najwiecej klientów serwisu komputerowego to włąsnie tacy Informatycy ( bez obrazy  nie mówie o tobie )  ,