Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (5/93) > >>

Aslan_pl:
Gra naprawde super nie ma na  co czekać trzeba odrazu kupowac !!!!!

csMKJP:
Grafika jest bardzo dobra. Realizm jest bardzo dobry. Jedyny wiekszy bład jaki zauważyłem to jak ktos zginie w czołgu to wypadnie na zewnatrz. (ale to nie wyływa na gre). Chodziaż gra jest wolna to bardzo czesto pojawiaja sie fajne akcje.( przeciwnik był zbyt zasapany aby celnie strzelić ..itd).

Bardzo podoba mi sie realizm jesli chodzi o niszczenie czołgów piechota z pancerfausta. Za pierwszym razem jak strzelalem to aby tylko tradic a tu nic kupa dymu. Nastepny strzał bym przemyslany czołg dostał centralnie w tył ( w silnik ). Potem juz bez problemu w bok czołgu w silnik lub amunicje.

Voice chat - jak słysze niektóre teksty to zawsze smiać mi sie chce. v51 :D

Xello:
Napisze tak wracajac w czoraj do domu z zakupiona gra bylem pewny ze otrzymam cos ala BF42 z modem Forgotten Hope, tak przynajmniej wygladalo to z opowiadan ludzi. Po instalacji gry i wlonczeniu pierwszej leprzej mapki z botami pierwsze co mnie strzelilo w twaz to wspanialy realizm tej gry, od reki szuaklem na pruzno ilosci amunicji w magazynku ktorej tutaj brak i wskaznika energi oraz celownika na srodku ekranu. :] Ich brak pokazal ze dostalem mzona by powiedziec Symulator wojny a nie bezmyslne skakanie z karabinem i walenie w co popadnie, bo w jednym momecie moge strzelac i skakac oraz padac na ziemie. Celowanie tylko przez szczerbinke. Tak jak napisal Macias1973 tutaj walak bedzie wkoncu pozycyjna i dpoiero po wyeliminowaniu przeciwnika zajmiemy dany punkt na mapie, teraz faktycznie bedzie sie czulo ze uczestniczymy w bitwie o kazdy centymetr ulicy. A co do dzieciarni na serverach znikna tak szybko ze nawet nie zauwazymy dlaczego, proste bo gierka bedzie zaduzo od nich wymagac, to nie to ze jeden wygra mape po brawurowym rajdzie przez pozycje przeciwnika.
Licze na to ze w tej gierce kultura bedzie maila wysoki poziom tylko ze wzgledu na swoja realnosc i przystepnosc  tylko dal ludzi nastawionych na gre Team Play.  

Sorki za brak ojczystych znakow pisalem w pracy poprawie wszystko jak wroce do domu :]

popiol:
Witam. Mam dwa pytania do tych co grali.
* Czy znikaja ciała ?
* Czy gra dziala z plyta czy bez plyty ?

pozdro...

Goral:
1) znikają
2) działa bez płyty (może jej nawet nie być, jeśli Ci nie zależy na polskiej wersji, wtedy wystarczy tylko klucz z ostatniej strony instrukcji i dobre łącze do zassania prawie gigabajta danych).

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version