Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (42/93) > >>

Czeresniak:
Desperat ze 2x dostał kicka  za nadużywanie; poza tym jego teksty są bardziej niż żałosne (tak na marginesie). Z mikrofonem w RO jest jak w wojsku - krótko i treściwie, to nie przesłuchanie do Idola.
PS. Mama wie że palisz? :P

ubenfurer:
Gra zajebista :)
Jak sobie pogrywam w Americas Army to na większości map mam straszne lagi i zacięcia .Komuter też mam nie za rewelacyjny : 1.5Gb Semptron , 512RAM, GF5200,
ALE czytałem na forum że niektórzy mają straszne lagi a ja w też grze jeszcze podczas gdy nie miałem ani jednego i to mi się tu bardzo podoba :) , a poza tym IIWW to mój żywioł i na taką grę czekałem .
chyba na dobre zagoszcze w sieci RO :)
pozdro

AdikPL:
Ludzie,  sprzet to nie wszytko. kazdy mysli ze złozyc kompa to jak  zabawa w klocki lego  i to prawda co do samego składania ale najważniejsze to dobrac odpowiednie  czesci do siebie , np karty graficzne ati firmy HIS  w niektórych wydaniech  nie startowłay na płytach MSI, takich przykładów jest wiecej, poza tym odpowiednia konfiguracja biosu i sterowniki nie zawsze to co na płycie jest  najlepsze i odwrotnie nie zawsze najnowsze stery sa akurat dobre dla nas, poza tym dziwie sie wypowiedzia o radkach , to dobre grafiki  ( z godze sie ze wydania 512 mb w radeonach to strata kasy  bo nie sa wydajniejsze od 256Mb, warto zwrócic uwage nieraz na serie niżsdzych kart ale na  pamieciach DDR3 -daja rade nawet z 128Mb zainstalowaneij pamieci ) Polecam co do gry 1 GB pamieci , jak mówił bathin  no i pogrzebac w grze z ustawieniem pamieci .

wujek|T3N54MC024W523:

--- Quote ---AdikPL :
warto zwrócic uwage nieraz na serie niżsdzych kart ale na  pamieciach DDR3 -daja rade nawet z 128Mb zainstalowaneij pamieci ) Polecam co do gry 1 GB pamieci , jak mówił bathin  no i pogrzebac w grze z ustawieniem pamieci .

--- End quote ---


bawiac sie swoim trupem pokusilem sie na pewną manipulacje w BIOS'ie, opcja enable 1 ws write/read dala odczuwalnego kopa, chodzi o to ze plyta glowna nie czeka dwa cykle taktowania (jak jest default - zabieg pro stabilnosci) karty graficznej zeby odczytac/zapisac strumien danych, tylko robi to w pierwszym cyklu, producent podaje ze moze skutkowac artefaktami grafiki i niestabilnoscia, na razie jednak wszystko jest OK i nic bulwersującego nie zauważyłem. pragne nadmienić iż mam gfTi4200 128mb (link) a wiec nie DDR3 a stare poczciwe DDR i do tego AGPx4, jednakowoż... daje rade:yes // probowac na wlasna odpowiedzialnosc jesli ktokolwiek to ma w swoim BIOSie, nie chce miec na sumieniu kolejnego komputera heheh bo nauka niestety kosztuje... choćby czas, a czas to pieniadz i taki juz jest ze wciaz ucieka

pzdr

AdikPL:
Moja uwaga dotyczyła kart graficznych z 512Mb pamieci , ze ich nie warto kupowac , zwłąszcza ze czesto sa to wspóldzielne pamieciowo grafiki, a co do twojej uwagi z biosem  powiem TAK  GRZEBCIE JAK NAJWIECEJ , Bo najwiecej klientów serwisu komputerowego to włąsnie tacy Informatycy ( bez obrazy  nie mówie o tobie )  ,

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version