Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 243680 times)

Denek

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #210 on: 11 June 2007, 05:53:12 »
Ho ho, dawno tutaj nie zaglądałem. Od ostatniego czasu zupełnie zapomniałem o RO, na rzecz Counter Strike. Teraz będzie nowy komp, a zaległości się ponadrabia.

Mam też pytanie. Gra odpali pod Pentium 4 1.8GHz, 640MB RAM, GF2 MX400?? Akurat wyjeżdżam na wakacje i będę mieć tam takiego kompa :/

TheGianT

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #211 on: 12 June 2007, 13:13:05 »
Gra jest bardzo fajna i bardzo realistycz kiedy pierwszy raz odpaliłem gierke i odrazu wchodzac na serwer to po 5 minutach gry bardzo mnie wciagnela i jak narazie mi sie  nie nudzi poniewaz ta gra ma klimat czuc w tej grze ze jest sie na prawdziwej wojnie

szpara16

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #212 on: 12 June 2007, 13:58:54 »
Gra jest cool a zwlaszcza wtedy kiedy gra sie ze ziomalami !!!! pozdro all :)

Raiden

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #213 on: 12 June 2007, 14:20:31 »
Denek, mmh... nawet jak odpali to i tak będzie chodziło jak żółw zwiedzający wszystkie kraje europy... innymi słowy będzie się bardzo cieło.

JamaicaN

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #214 on: 16 July 2007, 12:18:17 »
Gra bardzo Ciekawa :) Realizm itp. Kurde jak odpalilem tą gierke to dokladnie jak "TheGiant" po 5 minutach nie chcialem jej wylaczac :D

Btw. Nie wiem od Czego to zalez ;P Ale gdy mam karte graficzna GF4 MX i 256 ramu plus 1,4 procek Semphrona ;P To Gra dziala jak mazenie na srednich detalach , ludzie piszą nazwy kart o niebo lepszych od mojej itp... moze To Ze mam wydajniejszy procek ;) nie mam pojecia tak tylko mowie bo jestem zdziwiony postępami mojego Komputera ^.^

wujek|T3N54MC024W523

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #215 on: 16 July 2007, 18:57:49 »
AdikPL, z doswiadczen znajomych (bo sam nigdy nie trafilem do serwisu - powinno sie to nazywac 'punkt wymiany podzespolow na nowe przy oczekiwaniu minimum 2 tygodni podczas gdy naprawa trwa góra dzień') wynika, iz zdarze sie ze wlasnie serwisanci to 'tacy Informatycy', ze puszczaja byle jaki test i wymieniaja sprzet na nowy zamiast pogrzebac w biosie czy innych ustawieniach komputera i uzyc jakiejs specjalistycznej wiedzy a nie tylko programu do sprawdzania ramu(bo to kazdy ciolek potrafi) i wymienic sprzet na nowy, zmuszajac sfrustrowaną ofiare do czekania az przyjdzie nowy podzespol ktory niespodziewanie nadal nie dziala i pewnie trzeba zmienic plyte glowna bo zapewne jest zepsuta i sratata tak sie czesto ciagnie chocholi taniec serwisantów - bez urazy bo nie pisze o Tobie:P

Wakia

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #216 on: 17 July 2007, 13:41:57 »
moje wrażenie.. hmm mocna gra, klimatyczna kiedy trafi się akurat na gości którzy autentycznie wiedzą "co jak i gdzie". ogólnie to w skali szkolnej byłoby to: 5+/6... dlatego bo wszystko jest idealnie wywarzone tylko... graczy malo.. szczególnie na najlepszych serwerach 50 sosobowych ...

Wawer

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #217 on: 17 July 2007, 15:30:11 »
Quote
Wakia :
najlepszych serwerach 50 osobowych ...


Śmiem twierdzić,że to akurat nie są najlepsze serwery.

asn

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #218 on: 17 July 2007, 15:51:23 »
od metascore ro dostalo 4+
Wakia - troche malo w RO grales aby odrazu oceniac :) ta gra nie jest wyważona... i jest dość niedopracowana.
Najlpesze servy to 16<server<26 slotow

Biały Orzeł

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #219 on: 17 July 2007, 16:16:20 »
Jak dla mnie RO wymiata i basta.ZABIJ FRIIIIIICA!!!!!!!!!!! 8)

Skucha

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #220 on: 17 July 2007, 16:23:41 »
ta RO jest najlepsza strzelanka w jaka w zyciu gralem, sam fakt ze przeszedlem z MMORPG na rzecz RO w moim przypadku to cos niezrozumialego :D

AC| AdRain

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #221 on: 18 July 2007, 05:52:06 »
skucha ja tak samo jak Ty :) nawet z tej samej gry xD

Wakia

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #222 on: 18 July 2007, 06:21:32 »
buaa grałem w to duzo ale wcześniej i się komp osypał tera zsię nie sypie (aż tak) więc u ważam to za świetną gre... a pozatym jak i jest sens pomykania na serwerach mniejszych niż na 40? ja go nie widzę, to wygląda nijak wtedy. realizm jest a dynamizmu kupa, coś jak pacman tylko nie widzisz z góry tylko z oczy pacmana... "szukasz wrogów" a tu nagle ci wyskakuje -_-" moje zdanie jest takie ze serwery na 50 os są najlepsze..a wyważona jest (tak mi się wydaje ale każdy ma prawo myśleć co chce.)

Yab_PL

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #223 on: 18 July 2007, 11:39:40 »
Quote
asn :
od metascore ro dostalo 4+
Wakia - troche malo w RO grales aby odrazu oceniac :) ta gra nie jest wyważona... i jest dość niedopracowana.
Najlpesze servy to 16<server<26 slotow

co do wywazenia zalezy od mapy... no ale masz racje, powiedzmy. Niedopracowana? Pograj sobie w Arma i pobaw sie tam edytorem, to zmienisz zdanie:)
Yeah, right, pograj sobie w 16 osob w Berezine

Wawer

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #224 on: 18 July 2007, 16:56:34 »
Yab nie ględź tylko wracaj z tej Anglii, pomądrzysz się u nas na Teesie:p