Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (43/93) > >>

Denek:
Ho ho, dawno tutaj nie zaglądałem. Od ostatniego czasu zupełnie zapomniałem o RO, na rzecz Counter Strike. Teraz będzie nowy komp, a zaległości się ponadrabia.

Mam też pytanie. Gra odpali pod Pentium 4 1.8GHz, 640MB RAM, GF2 MX400?? Akurat wyjeżdżam na wakacje i będę mieć tam takiego kompa :/

TheGianT:
Gra jest bardzo fajna i bardzo realistycz kiedy pierwszy raz odpaliłem gierke i odrazu wchodzac na serwer to po 5 minutach gry bardzo mnie wciagnela i jak narazie mi sie  nie nudzi poniewaz ta gra ma klimat czuc w tej grze ze jest sie na prawdziwej wojnie

szpara16:
Gra jest cool a zwlaszcza wtedy kiedy gra sie ze ziomalami !!!! pozdro all :)

Raiden:
Denek, mmh... nawet jak odpali to i tak będzie chodziło jak żółw zwiedzający wszystkie kraje europy... innymi słowy będzie się bardzo cieło.

JamaicaN:
Gra bardzo Ciekawa :) Realizm itp. Kurde jak odpalilem tą gierke to dokladnie jak "TheGiant" po 5 minutach nie chcialem jej wylaczac :D

Btw. Nie wiem od Czego to zalez ;P Ale gdy mam karte graficzna GF4 MX i 256 ramu plus 1,4 procek Semphrona ;P To Gra dziala jak mazenie na srednich detalach , ludzie piszą nazwy kart o niebo lepszych od mojej itp... moze To Ze mam wydajniejszy procek ;) nie mam pojecia tak tylko mowie bo jestem zdziwiony postępami mojego Komputera ^.^

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version