Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (47/93) > >>

daj5zl:
Na Kaukasie nie ma az tak niskiego FPS. Raczej chodzilo mi o takie mapy jak Leningrad czy Berezina z 50 graczami na serwerze.

Wakia:
tak w realu to akurat po pewnym czasie było więcej "peemów" aniżeli karabinów maszynowych... następnie kiedy były "desanty" na czołgach też głównie z "peemami" (poprostu rojsanie mieli karbinów mniej niż ludzi, i były zawodne a "peemy" nie (ppsh'e i pps'y były także łatwe w produkcji np. taki pps43 było robiony z blachy...). tyle wiem na ten temat.,

daj5zl:
U niemcow dopiero w 1944 roku pojawily sie jednostki piechoty gdzie przewazaly pmy, a tak to w zwyklych jednostkach rifle bylo najwyzej po 2 pmy, przed 43 byl nawet tylko 1 i mieli go tylko dowodcy. Rozumiem zwiekszenie pmow do 3-4 bo to w koncu tylko gra, jednak 10 pmow i np. tylko 3 riflakow w teamie to juz gra jest bez sensu... U ruskich byly jednostki smg od poczatku wojny jednak ruscy mieli problemy z uzupelnieniem ich i nadal przewazaly na wojnie rifle.

Miech:
Siemka, sorka ze pytam ale ja nawet nie wiem jak sie gra w red orchestra jak ktos mialby chwaiel czasu i moglby mi wytlumaczyc co iajk to piszcie na gadu : 4893026 jak cos to moge byc na niewidoku

Biały Orzeł:
Miech,najlepiej zagraj :wink

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version