Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

<< < (53/93) > >>

Pablo007:
Nie dawno kupiłem Red Orchestre i nawet myślałem, że taka tanie gra nie będzie najlepsza ale się myliłem. Gra jest Zaje...

Kadi_:
Mnie ta gra powaliła od pierwszego uruchomienia a zbierałem się z kupieniem od czasu gdy pewnego razu przeczytałem artykuł o tej grze w CDA.
Brak celownika to po prostu strzał w dziesiątkę bo to skuteczny odstraszacz dzieci;p Kumple śmiali się z tej gierki jak im powiedziałem o tej grze ale jak zobaczyli jak gram to po pewnym czasie sami kupili( wiem że to tekst jak z reklamy mcdonalda ale to prawda ;)).Ogólnie gra DOSTARCZA;p heh

Stysiek:
Jak Siedziałem W knajpie grając Znajomi stwierdzili że to COD2 z Lepszą grafiką, ja sądze żę Ulepszone ET ... Moja przygoda zaczęła się jak zaczął się ogólny rozpad polskiej Sceny TC:E nie mogłem się przyzwyczaić bo gra jest trudniejsza podobają się szczegóły których brak w ET Np Ten ekran po wybuchu granatu, jak pocisk uderzy w jakiegoś gracza zostają z niego tylko buty, Kilka razy na to trafiłem, nie znalazłem poważniejszych błędów więc w moich oczach jest to bardzo dobra gra jak na cene :)

Sojuz_PL:
Bo to jest NAPRAWDE DOBRA gra, niestety wszystko rozbija sie tu o reklamę, a własciwie jej BRAK.  O RO praktycznie nikt nie słyszał  :con

ShariK PL:
W mojej okolicy także nikt nie słyszał o RO:(. Są zafascynowani Counter-strike(m).:((

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version